Kunst en Antiek Beoordelingsavond. 3 verwijzen wij naar de rubriek Verenigings- nieuws. Zoals daar aangegeven staat is de post van secretaris vakant. Hij/zij die meent secre taris te kunnen en willen worden, kan tele fonisch kontakt opnemen met de voorzitter, tel. 02240—98327. Bij voorbaat bedankt. Na de ledenvergadering en pauze, warschijnlijk ca 20.30 uur zal de heer J(oop) Schouten zijn visie ten beste geven op het Westfriese taal gebruik. Aangezien het zeer goed mogelijk is dat de le zing van deze welbekende en gewaardeerde Schagenaar veel mensen zal trekken en het aan tal platsen in het Oude Slot beperkt is, is tijdige aanwezigheid gewenst. Niet leden beta len f3,50 entree. Kunst en ant iekbeoordeli ngsavond. Op donderdag 21 februari 1991 staat in de grote zaal van restaurant Igesz, Markt 22 te Schagen een team van deskundigen voor U klaar om U boeiende bijzonderheden te vertellen over door U aangedragen voorwerpen op het gebied van Antiek, Kunst of Kitsch. De avond begint om 19. 15 uur. De deskundigen, op deze avond voor U aanwezig, zij n Voor Antiek en Kunstvoorwerpen: De heer H.W. Saaltink, conservator aan het Westfries museum te Hoorn. Hollandse groot van Willem Voor Sieraden e.d. De heer S. Kroone uit Schagen, juwelier en expert op het gebied (Westfriese) sieraden. Voor Archeologische vondsten, penningen: De heer F. Diederik uit Schagen, bestuurslid van de Archeologische schap voor Nederland, en lid van schap voor Munt en Penningkunde. van antieke munten en Werkgemeen- het Genoot- Voor Horloges en Klokken: De heer J. Gerritsma, leraar aan de horligemakersvakschool Verhagen" te Hoorn. "Corn.

Kakelepost - Schagen | 1991 | | pagina 5