Historische vereniging mikt op circa 300 leden Van de voorzitter 1 Van onze verslaggever) i\ SCHAGEN De Historische vereniging Schagen e.o. in oprichting is de 'werkgroep-fase' gepasseerd. In afwachting van de definitieve oprichtings vergadering en bestuursverkiezing is een voorlopig bestuur gevormd, dat de vereniging op poten gaat zetten. Via affiches, stencils bij winkeliers, Sublikaties en contacten met andere verenigingen en stichtingen zal wor- en begonnen met ledenwerving. Een klein aantal mensen heeft zich al spontaan aangemeld. Het werkbestuur hoopt zo'n 300 leden te kunnen inschrijven. Lustrum en ledenaantal- Het lustrumjaar is begonnen en goed ook. Op 9 november 1985, toen de Historische Vereniging Schagen e.o. nog in oprichting was, stond met een vette kop in de Schager Courant: "Historische Vereniging mikt op circa 300 leden". Deze krantekop getuigde toen wel van een zeer groot optimisme en zelfvertrouwen. Wel, waarde leden deze circa 300 leden zijn be reikt. Om exact te zijn er zijn 292 betalende leden, nog acht en de magische grens van drie honderd is bereikt. We hopen dat wij dankzij de lezers, de volgende Kakelepost kunnen openen met de kop 300 leden. Nog steeds geldt dat ieder die een nieuw lid aanbrengt gratis het boek "Bouwhistorie van Schagen" toegestuurd krijgt. Het nieuwe lid ontvangt dit boek ook alsmede de eerste t Kakelepost van 1991. De contributie voor 1991 bedraagt F30,waarvoor u niet allen vijf maal ons goed verzorgde verenigingsblad krijgt, maar ook alle door de Historische Vereniging geoi ganiseerde evenementen gratis kunt bezoeken. Nieuwe leden kunt u opgeven bij de penning meester de heer M.W. J. Gielens tel. 02262 1755.

Kakelepost - Schagen | 1991 | | pagina 3