N.SNAAS oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 1e klas Rijwielen van de GOEDKOOPSTE tot de DUURSTE tegen Scherp concurreerende prijzen Reparatie- Verhuur- en Vernikkel inrichting Groote voorraad Banden en Onderdeelen g Electrische, Kaars- en Carbidlantaarns g g Beleefd aanbeveiend. o 8 Externe contacten Naast de reeds eerder vermelde cöntacter» met diverse instellingen o. a. t.g.v. de feestweek onderhield onze vereniging contacten met: De gemeente Schageh, die via het Cultureel Overleg Orgaan Schagen (C. 0. O.S. waarvan onze vereniging deel uit maakt, uitnodigingen stuurde van vergaderingen van Openbare Werken. Net andere historische verenigingen en/of instellingen bleven de contacten veelal op het niveau van schriftelijke berichtgeving. Onze vereniging was echter wel steeds vertegen woordigd op bijeenkomsten van het in dit jaar in Schagen gevestigde Centrum voor natuur— en milieu educatie in "De Groenling". Zeer recent is onze vereniging verzocht deel te nemen aan bijeenkomsten van de Stichting Behoud Kerk Haringhuizen, samen met vertegenwoordigers van de Stichting Historisch Niedorp en de A. W. N. om van deze kerk, na de restauratie, een historisch educatief centrum te vormen. Tenslotte Onze vereniging kan aan het einde van dit jaar terugzien op tal van activiteiten, vooral die zijn verricht in het kader van de het zgn. "ÏOOO jarige" Schagen. helaas nog niet gelukt om over verenigingsruimte te beschikken, vergaderplaats en door de werkgroepen kan worden gebruikt. Een hiertoe geschiktlijkend gebouw bleef in handen van de huidige huurder. Het bestuur blijft streven naar een oplossing van dit probleem. viering van Het is ons een eigen die als de secretaris, A. Grijsen OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Advertentie uit: "Schagen en omgeving met den Langendijk" door U.C. Dorhout Amsterdam, 1925

Kakelepost - Schagen | 1990 | | pagina 10