Aan de Leden. Het feest ter gelegenheid van "ÏOOO jaar Scha— gen" is gevierd en uw vereniging heeft er een succesvolle bijdrage aan mogen leveren. De lezing die Arie Kapitein hield over Schagen vroeger en nu had zeer hoge kijkdichtheids— en waarderingscijfers en wordt zeker een keer hei haald. Ook was de belangstelling voor de tentoonstel ling in de beurstent buitengewoon groot. Volgens opgave van de organisator van de beurs waren er meer dan 10 000 belangstellenden en dat is voor een tentoonstelling over de histo rie van Schagen geen gering aantal. Verheugend was de grote belangstelling van de scholen waarbij natuurlijk de locomobiel, ge bouwd door de heer Schaatsenbergeen groot deel van de aandacht opeiste. Telkens als de fluit van de locomobiel klonk was ik een groot deel van m'n, tot dan toe aandachtig, publiek kwijt Het winterseizoen staat voor de deur en dat betekent veel aktiviteit van o. a. de diverse werkgroepen en U weet toch dat U als lid van de vereniging gratis mag deelnemen aan de bezigheden van deze werkgroepen en voor het geval U de adressen kwijt mocht zijn drukken we ze in dit nummer nog een keer af. Even opbellen en wie weet houdt U er een boei ende liefhebberij aan overJ Zaterdag 11 november is de vereniging met een marktkraam aanwezig in het Makadocentrum bij de manifestatie van het Cultureel Overleg Orgaan Schagen (C.0.0.S. We verkopen daar o.a. afdrukken van oude an sichtkaarten en kunnen belangstellenden alle informatie geven over de vereniging en natuur lijk ook over de werkgroepen. De pagina indeling van de Kakelepost ziet er vanaf dit nummer anders uit dan U gewend bent.

Kakelepost - Schagen | 1989 | | pagina 3