Kort verslag van de bestuursvergadering d.d. 9 maart 1989. De voorzitter opent om 20.D5 u de vergadering met een welkomstwoord aan de nieuwe leden, mevr. Pigge en de br. Eicbborn. T.a.v. de coördinatie van de werkgroepen, liet men op dit moment geen oplossing in bet probleem van bet verloop hiervan - voorlopig blijft dit zoals thans ii geregeld-. De werkgroepen kunnen, mits binnen de vereniging werkend, in een vrij grote mate van zelfstandigheid eigen activiteiten ontwikkelen; mochten hieruit echter financiële consequenties volgen dan wenst de penningmeester, de hr. M Gitlens, hiervan in een zo vroeg mogelijk stadium op de hoogte te worden gebracht. Daarbij worden alle financiële zaken van de vereniging c.q. werkgroepen door de penningmeester geregeld. Bovendien zullen inkomsten uit werkgroepactiviteiten verkregen ten gunste van die werkgroepen of van de gehele vereniging komen. Wichten er risicodragende activiteiten door werkgroepen worden verricht, dan moeten deze eerst ter bekrachtiging in het bestuur worden besproken. Op dit moment heeft ca 70% der leden de jaarlijkse contributie voldaan. De werkgroepen lopen in het algemeen goed, 3 verklaring bij het in "De Kakelepost" febr. 1989, op blz. 4 afgedrukte financieel overzicht. Hierover zijn verder geen vragen. 4. Begroting 1989. Ook over de begroting —eveneens in bij punt 3 vermeld blad afgedrukt— zijn geen vragen. 5. Verslag kascommissie. De kascontolecommissie, be staande uit mevr. Mosk Boersen en de heer D. A. de Waard, heeft de kas en hiertoe behorende stukken gecontroleerd en alles in orde bevonden. Mevr. Mosk—Boersen treedt af en wordt na vraag om kandi daten hiervoor opgevolgd door de heer Jac. Slot. 6. Jaarverslag van de secre taris. Mede in verband met pro blemen rond de secretarie der vereniging geeft de waarnemend secretaris een zeer kort jaaroverzicht, waarover verder geen vragen zij n. 7. Bestuursverkiezing. Het bestuur, bij monde van de voorzitter, stelt voor dit uit te breiden met twee personen -historici- n. 1. mevr. M. C. Pigge en de hr. J.P.F. Eichhorn; dit vooral wegens hun verrichtte werk zaamheden voor de vereni ging. Gezien eerdere pro blemen met echtparen in het bestuur geeft mevr. Dekker Loer te kennen hier tegen te zijn en verklaart dit nader. Beiden worden hierna in het bestuur gekozen. De aftre dende en herverkiesbare voorzitter en penningmees— teer en de als kandidaat secretaris gestelde be stuursleden worden her- c. q. gekozen. 8. Ingebrachte agendapunten Er zijn geen ingebrachte agendapunten. 9. Rondvraag. Er zijn geen vragen. ÏO. Sluiting. De voorzitter sluit om 20. 16 uur deze wel uiterst snel verlopen jaarvergadering. de secretaris A. Grijsen BESTUURSVERGADERINGEN Om de leden meer betrokken te laten zijn bij het wel en wee van de vereniging zullen er regelmatig korte versla gen van bestuursvergaderin gen in "De Kakelepost" opge nomen worden. Het eerste, geschreven door onze nieuwe secretaris treft u hierbij aan.

Kakelepost - Schagen | 1989 | | pagina 5