22 F. Timmer Doornenhof 21 Schagen Toes Montage Korte Fok 4 Schagen E.Veen Roosstraat 21 Schagen E.Veen—den Das C. Bokstraat 43 Schagen J. de Veer Grotewallerweg 10 Schagen D.Veldboer De Praam 3 Tuitjehorn J. M. Verhulsdonck Mezenhof 105 Schagen Mevr. Verhulsdonck Mezenhof 105 Schagen P. A. Verver Landbouwstraat 22 Schagen ITh. M. v. d. Veur Nes 28 Schagen Jack Vink Noord 82 Schagen J. W. Visser Noord 154 Schagen Vis en Dignum Nieuwstraat 51 Schagen Mevr.VisseiBlank Noord 152a Schagen L.Vlaar Marktstraat 29 Schagen C. A. Vlaar P.Gootjesstraat 47 Schagen Mevr. A. Vlaar P.Gootjesstraat 47 Schagen Fa.Volten Lagedijkerweg 16 Schagen R. Vonk Nes 28 Schagen G.J.de Vries Noorder Vijverlaan 5 Schagen D.A.de Waard Rembrandtlaan 62 Schagen W. van der Wal Nijverheidsstraat 20 Schagen W.van der Wal Schagerweg 31 Schagerbrug H.C.van der Wal Witte Paal 129/5 Schagen L.Wardenaar Burghornerweg 8a Schagen W.Wardenaar Nieuw Laagzijde 55 Schagen G.Wardenaar Roodborstjeslaan 2 Schagen H.Westerman Laan 11 Schagen J. N. de Wit Brahmstraat 1 Schagen M. P. de Wit Tjallerwallerweg 8 Schagen G. J. Wit-Perrin Koetenburgweg 7 Di rkshorn Alg. Woningbouwver Zijperweg 14 Schagen G. FWouda Patrijzenhof 94 Schagen J.Zeegers Dorpen 3 Schagen R. van Zijtveld J. Ruysdaellaan 41 Schagen W. L. Zutt Korenmolen 38 Schagen W. G. Z we rus Fuut 14 Schagen OUDHEIDKUNDIGE VERENIGINGEN: (RUILLEDEN Historisch Genootschap Oud Westfriesland Historische Kring Ursem Historische Vereniging Callantsoog Historische Vereniging Zijpe Stichting den Huygendijck Stichting Historisch Niedorp Stichting Langedijker Verleden Stichting Oud Kolhorn Stichting Oud Obdam-Hensbroek Vereniging Oud Alkmaar Vereniging Medenblick Vereniging Oud Anna Paulowna Vereniging Oud Enkhuizen Vereniging Oud Hoorn Vereniging Oud Sint Pancras Vereniging Vrienden van Andijk Hoorn Ursem Callantsoog Schagerbrug Heerhugouaard Nieuwe Niedorp Zuid Scharwoude Barsi ngerhorn Hensbroek Alkmaar Medemblik Anna Paulowna Bovenkarspel Hoorn Sint Pancras Andij k

Kakelepost - Schagen | 1988 | | pagina 25