Verenigingsnieuws :ini 1 Dl Mij is opgedragen om deze keer het voorwoord in de Kakelepost te schrijven. Nou heb ik niet zo gek veel te vertellen want over het alge meen zijn we als bestuur best tevreden. De vereniging groeit als kool en ook het verenigingsblad wordt, zowel wat betreft in houd als uiterlijk, steeds beter. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat we nu rustig achterover kunnen gaan zitten en in slaap vallen. Het is erg belangrijk dat we door blijven groeien. Maar daarvoor hebben we ook de medewerking van onze leden nodig. Kijk eens in uw omgeving of er ook mensen zijn die interesse hebben voor de historie van hun woonplaats en wijs ze dan eens op het werk van uw vereniging. Ook mensen die mee willen werken aan de realisatie van dit blad zijn van harte welkom. Met de diverse werkgroepen gaat het ook goed, de een draait al lange tijd en met goede resultaten, anderen staan nog aan het begin, maar er wordt enthousiast gewerkt aan diverse deelgebieden van de historie-beschrijving van Schagen en omstreken. (Het zou trouwens een goede zaak zijn als ook de "omstreken" wat meer bij het werk van de vereniging betrokken konden worden. Informeer eens naar de bezig heden van zon werkgroep, (de adressen vindt u in dit blad) wie weet houdt u er een boeiende liefhebberij aan over En verder nog de jaarvergade ring op 25 februari a.s. in het Oude Slot. Het huishou delijke gedeelte is meestal wat saai maar we moeten er met z'n allen toch even doorheen en na de pauze wordt een en ander meer dan goed gemaakt door de voordracht van de heer A.Kapitein, (goede wijn behoeft in dit geval maar een klein kransje). Ik heb er al een stukje van gehoord en ik verheug me op de rest van zijn verhaal Tot slot wens ik u allen, mede namens het bestuur, goede kerstdagen en een in alle opzichten voorspoedig 1988 toe en misschien tot ziens op de j aarvergaderi ng H.C. van der Wal

Kakelepost - Schagen | 1987 | | pagina 3