- de redactie Als U dit leest is het alweer dik voorjaar en hopelijk ook voorjaars weer. Tijd om de buitenlucht op te zoeken. De omgeving van Schagen biedt daarvoor mogelijkheden genoeg en voor wie het zien wil is er - nog - genoeg moois en ouds te zien. Nóg - want de ruilverkaveling hangt nog steeds als een zwaard van Damocles boven dit gebied en dat er dan het een en ander zal verdwijnen en veranderen, staat vast. Kijk, al fietsend!, om U hen en vraag U eens af hoe en waarom het allemaal zo is geworden. Intussen kunnen we terugkijken op een naar mijn smaak zeer geslaag de "kunst— en ant iekbeoordeli ngsavondveel mensen en veel mooie dingen. Een herhaling waard! Tenslotte dit. Redactie en vormgeving van De Kakelepost komen graag in contact met iemand die van tijd tot tijd illustraties in de vorm van pentekeningen voor ons blad kan en wil maken. F.Ti mme r BOE KENFOTO'S. ENZOVOORT De Historische Vereniging Schagen en Omstreken wil niet alleen ondei zoeken en vastleggen, maar ook bewaren. Zij houdt zich daarom aan bevolen voor boeken, oude foto's, kranteknipsels en al die andere zaken die van plaatselijk of regionaal belang zijn of kunnen worden en die bij U in een verloren hoekje op zolder liggen. Eén telefoontje naar de redaktie is voldoende! WIJ ZOEKEN Een fotograaf voor reproduktiewerk enz. uiteraard tegen materiaalvergoedi ng. Mensen die lokale kranten bij willen houden en berichten over plaatselijk belangrijke zaken willen verzamelen - recente - geschiedenis wordt tenslotte nu gemaakt. Mensen die lokale verhalen zoals er tientallen geschreven zijn door bijv. Jan Buisman voor ons willen inventariseren en ordenen. Inlichtingen bij: F.Timmer Doornenhof 21 Schagen telefoon 02240 - 15261.

Kakelepost - Schagen | 1987 | | pagina 4