7 KLJrMST EIÏM ANTIEK BEOORDEL INGSAVOND Met gepaste trots nodigen wij U uit op onze Kunst en Antiek- beoordelingsavond. Deze avond is geïnspireerd op het bekende AVRO TV programma "Tussen Kunst en Kitsch". Op donderdagavond 16 april staat in de grote zaal van res taurant Igesz, Markt 22 te Schagen een team van deskundigen voor U klaar om U boeiende bijzonderheden te vertellen over door U aangedragen voorwerpen op het gebied van Antiek, Kunst of Kitsch. De avond begint om 19.00 uur. De deskundigen, op deze avond voor U aanwezig, zijn: Voor Antiek en Kunstvoorwerpen: De heer H.W. Saaltink, conservator aan het Westfries museum te Hoorn. Voor Sieraden e. d. De heer S. Kroone, Juwelier en expert op het gebied van antieke (Westfriese) sieraden te Schagen. Voor Archeologische Vondsten/Munten en Penningen: De heer F. Diederik, lid van de Archeologische Werkgroep Nederland (AWN) en van het Genootschap voor Munt en Penningkunde, Schagen. Voor Horloges en Klokken: De heer J. Gerritsma, leraar aan de horlogemakers-vakschool "Corn. Verhagen" te Hoorn. Voor Oude Boeken, Kaarten en Prenten: Mevr. A. Kalf, eigenaresse van het "Hoorns Antiquariaat" gespecia liseerd in oude boeken, kaarten en prenten. Hoorn. Voor Schilderijen: De heer H.C. van der Wal restaurateur van schilderijen te Schagen. Deze avond is georganiseerd door de Historische Vereniging Schagen en Omstreken. De toegang evenals het beoordelen van voorwerpen is geheel gratis. In verband met de te verwachten drukte raden wij U aan op tijd aanwezig te zijn.

Kakelepost - Schagen | 1987 | | pagina 9