3 IIM MEMORIAM M SJERPS Zaterdag 7 februari j.1. overleed op 79 jarige leeftijd de heer M.J. Sjerps; medeoprichter en oud—bestuurslid van onze vereniging. Z'n waarde voor de historie beschrijving van Schagen en omgeving is groot geweest. Hij schreef o.a. het boek "Langs Oude Dijken en Terpen" en veel artikelen over de geschiedenis van de R.K. kerk pa rochie in het kerkblad "De Hoeksteen". Ook heeft hij zich erg ingezet voor de herbouw van het Schager Slot en zijn teleurstelling was dan ook zeer groot toen de gemeente die mogelijkheid niet aangreep. Maar vooral door zijn vriendelijke enthousiasme wist hij de mensen warm te maken voor de geschiedenis van deze omgeving. Velen van ons herinneren zich zijn stapel papie ren nog wel als hij bij je kwam om je te wijzen op iets bijzonders dat hij had ontdekt. We kunnen van harte instemmen met de slotzin in een artikel over hem in het Schager Weekblad dat zegt: "De historici uit deze omgeving zullen deze aimabele man zeker missen. H.C. van der Wal. BESTUURSMEDEDEL IN (3 Op de algemene ledenvergadering van 29 januari 1987 is er een nieuw dagelijks bestuur gekozen en is de voordracht van de andere bestuursleden door de leden geaccepteerd. Het nieuw gekozen bestuur bestaat uit de volgende personen: Afgetreden en herkozen: Mevr.N.Dekker, de heren J.P.Blaauw, F.Diederik, J.de Jong, A.Kapitein, A.Pijper, F.Timmer, H.C.van der Wal, en M.Gielens. Voorgedragen en gekozen: Mevr. Ide Groot en de heren R. van der Pol en G.Rot. Afgetreden: Mevr.M.Doekes en de heer J.van Beusekom. Binnen het bestuur zijn de taken als volgt verdeeld: Voorzitter 2e Voorzitter Sekretaris 2e Sekretaris Penni ngmeester 2e Penningmeester Dhr. H.C.van der Wal Dhr. J. P. Blaauw Dhr.M.Gielens Mevr.N.Dekker Mevr. I. de Groot DhrJ.de Jong Coördinator Werkgroepen Ledenadmi nist rat ie Redaktie "De Kakelepost" Lay Out "De Kakelepost" Pers en Publiciteit Beheer Bibliotheek Secr.Werkgroepcoördinatie Verdeelpost "De Kakelepost Commissariaat Materialen Dhr. J. de Jong Mevr. N. Dekker Dhr. F. Timmer Dhr.H.C. van der Wal Dhr. J. P. Blaauw Dhr. F. Timmer Dhr. M. Gielens DhrJ.de Jong DhrM. Gielens (voorlopig)

Kakelepost - Schagen | 1987 | | pagina 5