19 OOR KOOF» R KREGEN - Eén van de doelstellingen van de Vereniging is het opbouwen van een bescheiden bibliotheek en archief op lokaal en regionaal historisch terrein ten behoeve van onderzoek door de leden. Zolang we geen eigen ruimte hebben kan van uitleen helaas nog geen sprake zijn; de opbouw van een bibliotheek kan echter niet wachten. Onderstaand een lijst van boeken; over de knipsels en andere stukken later. 1. Uit de reeks overzichten en verzamelingen in de openbare archiefplaatsen in Nederland. De Archieven in Noord Holland De Archieven in Zuid Holland (2 delen) De Archieven in het Algemeen Rijksarchief 2. H. J. A. H. G. Metselaars 3. Prof.Dr.W.Jappe Alberts A.G.van der Steur 4. Jan Pannekeet 5. P.Dekker 6. P.Dekker 7. G. J. Pater 8. J.J.Schilstra e.a. 9. W. Wi jker 10. J. Smit 11. St.Creatief Westfries 12. Ver."Oud Enkhuizen" 13. A.M.van der Woude 14. Bundel "De Speelwagen" 15. West—Frieslands Oud en historisch genootschap de 53e bundel Onderzoek in het Rijksarchief in Noord Holland Handleiding voor de beoefening van de lokale en regionale geschiedenis Westfries Woordenboek Oude boerderijen en buiten verblijven langs de Zijper Grotesloot deel 1,oostzijde Schagen in oude ansichten Kent U ze nog.de Schagenaars De stolp te kijk Onze omgeving, uit de Kroniek (heruitgave van een boekje uit 1899) Tussen Snevert en Langereis, verhalen uit het verleden van de dorpen Barsingerhorn, Kolhorn, Winkel, Lutjewinkel en Nieuwe Niedorp Zuks moet je opskroivedeel 2 Steevast 1986 Het Noorderkwartier, regionaal historisch onderzoek in de demografische en economische geschiedenis (3 delen) 2e Jaargang 1947 Nieuw, jaarbundel van het "Oud West—Friesland" de 31e t/m F.Ti mme r

Kakelepost - Schagen | 1987 | | pagina 21