Uitnodiging jaarvergadering Poëzie op de website Gegevens bij foto’s diverse geledingen eigen poëtische regels insturen? 6. 7. U wordt van harte uitgenodigd op woensdag 3 maart 2021 om 20:00 uur; Locatie: ‘de Cultuurschuur’ Loggersplein 1, 1771 CE Wieringerwerf. Namens het bestuur, H.J. Roelofsen Heeft u een suggestie voor een dichter of gedicht, of wilt u uw Mail naar: anitablijdorp@gmail.com. Mededelingen van Agenda: 1. Opening door de voorzitter 2. Goedkeuring notulen jaarvergadering 25 februari 2020 (zie Kroniek 85). 3. Jaarverslag secretaris. 4. Beleidsplan 2021. 5. Jaarverslag penningmeester. Kascontrole: verslag en benoeming nieuw lid. Bespreking en vaststelling begroting 2022. 8. Bestuursverkiezing: Aftredend en niet herkiesbaar: mevr. R. Miedema-Jorink; bij het ter perse gaan van deze Kroniek is de functie nog vacant. Aftredend en niet herkiesbaar: mevr. A. Ouwehand. Als nieuw bestuurslid stelt het bestuur voor: mevr. S. van Oers-Smit Aftredend en niet herkiesbaar: dhr. H.J. Roelofsen. Als nieuw bestuurslid stelt het bestuur voor: mevr. R. Schiere-Zuidema Tot uiterlijk één uur voor aanvang van de vergadering kunnen door minimaal 10 leden andere kandidaten schriftelijk bij het bestuur worden aangemeld. 9. Rondvraag. 10. Pauze. 11. Lezing door dhr. J. Kranenburg: Thema: 15 jaar Agriport 12. Sluiting. Kijk eens in de rubriek Poëzie, op www.wieringermeer.nl/verhalenbank/. Liefhebbers van gedich ten lezen en/of schrijven kunnen hier hun hart ophalen. Een voorbeeld: onze alledaagse taal over bijvoorbeeld ‘mos- en algentroep’, verwoordt dichter Rutger Kopland zo: ‘In onze tuin staat een kabouter van beton, ook het beton krijgt hier een vacht vanjaren mos en vocht.’ Iedereen die foto’s wil schenken aan het Genootschap, u bent van harte welkom. Noteer bij iedere foto zoveel mogelijk informatie: Wie of wat is afgebeeld? Noteer namen, waar is het (locatie, adres). Welk verhaal heeft u bij de foto? Geef een omschrijving plus bijzonderheden. Hoe meer informatie, hoe beter de foto bijdraagt aan het vastleggen van de geschiedenis. Lukraak foto’s inleveren zonder beschrijving is weinig zinvol. 28ste jaargang 2020/3, nummer 87

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2020 | | pagina 8