Kunst in de polder Sommige 'bekende mensen' reageren op een arrogante manier en tonen soms weinig waar dering voor de mensen achter de schermen. Ik zeg altijd: 'Als het je niet bevalt, doe ik het licht uit'. 'Die periode is prima verlopen, we hadden snel de modus gevonden hoe met elkaar om te gaan. Ik kreeg daar ook veel creatieve ruimte en maakte en speelde in een grote musical', aldus Wessel. Op Wiringherlant speelt Wessel in een bandje. Zijn stem was zijn basisinstrument, maar ook op de piano en de gaat de jongste Braaf naar Schagen, naar scho- De vier kinderen uit het gezin Braaf hebben lengemeenschap GSG. in de voetsporen van hun opa en oma een zeer Zijn zus Isabelle geeft daar dan les. Ook aan verdienstelijke bijdrage geleverd aan de kunst Wessel. en cultuur in de Wieringermeer. Veel kunstvakken gingen op die school samen. En rollen als acteur, regisseur en docent wissel den elkaar af. Een leerzame en waardevolle pe riode in de creatieve ontwikkeling van Wessel. Herinneringen aan de tijd in de Wieringer meer zijn er genoeg. Geholpen bij Dancing Feet samen met Isabelle en Monica Burger. Musical On Stage gespeeld en ook De jongen van Lemuria. Wessel speelde op elfjarige leeftijd in de musical Tommy in de Oude Beurs. Die ervaring, zijn eerste optreden voor een groot publiek, heeft een onuitwisbare indruk achter gelaten. Wessel Braaf Wessel (24) is de jongste telg uit het gezin Braaf. Hij heeft bijna zijn studie voor docent theater aan de Noordelijke Hogeschool Leeu warden afgerond. Daarmee maakt ook Wessel het parool van zijn ouders waar: 'Doe wat je leuk vindt maar leer wel een vak'. Hij geeft al enkele jaren trainingen op het theatervlak. Van jongs af aan vond hij zingen en optreden al erg leuk. Alle dagen werd er thuis gezongen, op school was er veel gelegenheid voor toneel. Wessel: 'Ik was er mij in die eerste jaren niet van bewust dat 't ook werk kon zijn. In groep 5-6 mocht ik al zelf een hele voorstel ling schrijven als onderdeel van het lesprogram ma. De leraren Marinus en Frans gaven heel veel ruimte. En het lukte!' drums kon hij uit Big Band Miss Jones op Koningsdag 2012 in Wieringerwerf, met Wouter en Isabelle de voeten. Later 26ste jaargang 2018/3, nummer 81

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2018 | | pagina 33