musical "de Meermin" musical Oude Beurs Brugstraat 1 Middenmeer Kunst in de polder Ook in Dreamcoat was ze actief. De musicals Cats en Evita. Samen met Wouter in Jesus Christ Superstar en samen met broer Wessel in Tommy. Daar vond ook een van haar persoonlijke hoog tepunten plaats, een rol in de musical De man van La Mancha, over de edelman Don Quichot. Samen met Monica Burger van Dancing Feet schreef ze een musical, die opgevoerd werd in het Vikingschip te Den Oever. Marjolein Braaf Marjolein (28) is misschien de minst bekende van het gezin. Haar rol in de wereld van de kunst en cultuur speelt zich dan ook groten deels af achter de schermen. Onmisbaar voor degenen die op het podium staan. Op jonge leeftijd raakte ze al geboeid door wat mogelijk was met technisch lego. Hoewel pas negen jaar had ze geen enkele moeite met bouwdozen waarop een veel hogere leeftijd prijkte. Natuurlijk is Marjolein wel besmet geraakt door muziek en toneel, dat zo'n prominente rol in het gezin Braaf speelde. Gezellig met z'n allen zingen bij de piano, vindt Marjolein erg leuk. Maar zij is op een andere manier betrok ken geraakt bij de wereld van optredens. Die wereld, van in de schijnwerper staan, van decor, licht en geluid beziet ze liever van een andere kant. Ze studeerde met succes in Amsterdam voor podiumtechnicus. Ze liep stage in de enter- tainmentwereld en vond dat enorm leuk en uitdagend. Marjolein werkte in het hele land op vele beroemde podia aan de bedrading, aan de juiste lichtvorming en aan het geluid. Een breed spectrum waarbij je oog moet heb ben voor het geheel en voor de details. Nu werkt ze al geruime tijd achter de schermen van de NOS-journaals. Ze heeft daar een be ta 2005 werd De Meermin opgevoerd met langrijke taak, steeds de goede beelden te tonen Isabelle in de hoofdrol bij de items die aan de orde komen. kaarten a 15,= via: kaartverkoop@dreamcoat.nl kaartverkoop@musicalstars.nl tei. 0227 51 18 25 ter gelegenheid van 75 Jaar Wierf ngcrmeer donderdag AR dec. première 20.15 uur vrijdag 09 dec. vüorstelüng 70- f5 uur zeterdag 10 det. voorstelling 20.15 uur zondag 11 den, matinee 14.15 uur Muzü^le directie Mariusvan derKuijl Choreografie Iwan Visje Regie Maarten weel 26ste jaargang 2018/3, nummer 81

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2018 | | pagina 32