Kunst in de polder Wouter Braaf Wouter (35) koestert warme herinneringen aan de tijd in de Wieringermeer. Op de basisschool besteedde met name meester Henk Hoeben veel aandacht aan drama. Er waren circusachti ge voorstellingen in groep 8 en natuurlijk de af- scheidsmusical. Van de jaren op Wiringherlant is hem bijgebleven dat hij als 'brugpieper' een rol kreeg in een musical tijdens het jubileum van de school. 'Ik moest een meisje een kus geven en dat was natuurlijk naast al het andere erg spannend', vertelt Wouter. Vanaf zijn 15e speelt hij in het gezelschap Dreamcoat van Maarten Weel. In de Oude Beurs in Middenmeer heeft Wouter een rol in o.a. Hair en Jesus Christ Superstar. Het vuurtje om heel graag te willen zingen, dansen en toneelspelen is in al die jaren enorm aangewakkerd. Succes blijft dan ook niet uit. Maar liefst acht maanden staat hij als jonge acteur in de musical Rembrandt op het podi um van Carré in Amsterdam. Ook Soldaat van Oranje staat op zijn speellijst. spelen. Thuis was er altijd muziek, zongen ze heel veel samen en leerde zij piano en dwars fluit spelen. Op de basisschool heeft Isabelle blokfluit leren spelen en kon zij dankzij het creatieve klimaat daar, oefenen in het solo zingen. Toen ze jong was, ervoer Isabelle dat zingen eerst toch als iets engs. Het voortgezet onderwijs was veel strakker en daarom besloot ze om de vooropleiding voor het conservatorium te volgen. Een middag per week en elke zaterdagochtend. Haar gedre venheid werd beloond en ze werd toegelaten tot het conservatorium in Alkmaar, waar ze afstudeerde als docent muziek. Isabelle zingt én bespeelt meerdere instrumenten. In 2005 speelde ze de hoofdrol in de musical De Meermin. Een musical ter gelegenheid van 75 jaar Wieringermeer, geschreven en gere gisseerd door Maarten Weel en enkele malen opgevoerd in de Oude Beurs van Middenmeer. Alom lovende kritieken voor de musical en voor Isabelle Braaf. Isabelle Braaf Isabelle (35) is zeer muzikaal. Zij wist al heel vroeg dat zang en muziek een grote rol in haar leven zouden gaan Een heel bijzondere herinnering heeft hij aan de musical West Side Story, die ook door Dreamcoat werd opgevoerd. Daar raakte hij bevriend met en verliefd op zijn tegenspeelster Lisa van der Putten uit Wieringerwerf. Samen met haar heeft hij nu een gezin. Wouter verdient mo menteel zijn geld met het trainen van acteurs en actrices. Een regel matiger bestaan waarbij je in de weekenden niet hoeft op te treden. 26ste jaargang 2018/3, nummer 81 Benefietconcert Moederdag 2011 in het Vikingschip met Wouter, Wessel Edith Numeyer en Isabelle; Marjolein deed de belichting

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2018 | | pagina 31