Reactie van lezers Behalve de reacties op de foto van de ru briek Zoekplaatje komen er ook regelmatig opmerkingen binnen over foto's op de Beeld bank. Zo is foto met datanr. #2005 volgens Krijn Dekker beslist niet aan de Wierweg. Een zekere Marion en Ad uit Son en Breugel merken op dat #1132 in spiegelbeeld staat (moet nog aangepast worden). Victor Westerveld reageert op een verhaal op de website en schrijft: Goedendag, ik ben een neefje van dhr Cox. Ik heb uw verslag over 't werkkamp Sloot- dorp met veel belangstelling gelezen. In mijn jeugd heb ik veel vakanties doorgebracht op 't kamp en vaak geholpen, in het bollenbe- drijf, op het erf of op de bollenvelden. Ik heb daar een hele mooie tijd gehad. Het was fijn om meer te weten te komen over het kamp; mooi werk, bedankt. Nu is mijn kijk op het kamp een stuk comple ter. Dhr. Cox was niet zo'n prater maar was des te meer echt een harde werker; hij is daar overleden maar dat was bekend dat dat daar zou gebeuren, want hij zou daar nooit vrijwillig weggaan. Hij genoot daar van de stilte en zou ergens anders nooit wennen. Dit verhaal doet me mijn jeugd weer helemaal opleven. Ook fijn waren de foto's, mooi om te zien dat die kastanjeboom op het erf stond, die is nu echt volwassen. Ik zie zo mijn opa in de schaduw van de boom zijn boek lezen. Ik hoop ook dat het erf zo blijft. Met vriendelijke groet, dhr V. Westerveld Aanplant langs de Schelpentocht, gezien vanaf de Slootweg, 21-3-1936 (foto Maaskant) 26ste jaargang 2018/1, nummer 79

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2018 | | pagina 9