Rabo-sponsoractie Ontvangen artikelen Dhr. Schoen: Allerlei materiaal postduivenvereniging 'De Snelvliegers', archief, tijdklokken, ketels, hokjes, ingelijste foto's nieuwbouw in Slootdorp, etc. Otten-de Wit: Bestelboekje van K. van 't Riet Wieringerwerf, rund-, kalfs-, en varkensslage rij 1979-1986. J. Ruyter: Vacantiefonds voor de Landbouw, opplakboekje voor zegels (2x) H. Koolen: DVD van Beloofd Land; Lespakket groep 8, De toekomst van de polder: hand leiding; Verslag Beloofd Land Educatie schooljaar 2010-2011 Jenaplanschool De Zilver meeuw. Stielstra: CD Windplan Wmeer ontwerpstructuurvisie; CD 500 jaar strijd tegen het water 1998, Friese waterschappen: CD Achtergrond, documenten JER Wieringerrandmeer; CD Stembureau-instructie 2010 van Min. Binnenlandse Zaken; Map met o.a. richtlijnen voor raadsleden in Gem. W'meer. F. van Seyen: Allerlei over plannen Afsluitdijk: Schakel tussen zoet en zout, Extra spuica- paciteit enz. Info regionale waterschappen; Klimaatmagazine 2006; Gegronde ontwikkeling 2006, prov. N.H. grondbeleid; Katrina in Nederland, storm over Europa, Eelco Dijkstra, febr. 2006. M. Laponder: Proefschrift van Sophie Margarete Elpers: Wederopbouw boerderijen, jan. 2014. J. Kluft: Polderkrant 22-4-1987; Allerlei info rond voorjaarsbeurs in Oude Beurs 1987. M. Bisschoff Tulleken: Onderzoek ECG, naar explosieven in bodem, verbinding 150 KV Westwoud-Middenmeer, nov. 2015. Schipper: Foto's van bouw Afsluitdijk, in twee lijsten. J. Grin: Jaarverslagen van CAV, jaren 1952-2007. Alle gevers hartelijk dank! De Rabobank is gestopt met de fietssponsortochten en vult de sponsoring van verenigingen/ stichtingen anders in. Elke vereniging/stichting, gevestigd in de kop van Noord-Holland kan een doel opgeven waarvoor zij, van de Rabobank, graag sponsorgeld wil ontvangen. Het Historisch Genootschap Wieringermeer doet mee met deze actie en heeft als doel een informatiebord/-zuil te plaatsen bij het Gat van de Dijk om geïnteresseerden te informeren over de onderwaterzetting. Wie kunnen er stemmen? Alle leden van Rabobank Kop van Noord-Holland kunnen stemmen. Zij ontvangen daarvoor per post of via e-mail een unieke code. Vanaf 8 mei tot en met 28 mei 2018 kunnen zij via een online stemmodule hun stem uitbrengen op de clubs die zij een warm hart toe dragen. Uw stem stellen wij zeer op prijs. 26ste jaargang 2018/1, nummer 79

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2018 | | pagina 15