Uitnodiging zaterdag 9 december vanaf 13.00 -17.00 uur in de Cultuurschuur. Wie wilt u verrassen met een lidmaatschap? Historisch Genootschap Wieringermeer Ons Historisch Genootschap is, zoals bekend, opgericht op 10 december 1992. Mede dankzij de grote steun van onze leden bestaan wij binnenkort 25 jaar. Dit willen wij uiteraard niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom bent u hierbij van harte uitgenodigd op: Er zullen diverse activiteiten plaatsvinden, waaronder het vertonen van oude films, foto's uit de polder en het tentoonstellen van voorwerpen uit 'grootmoeders tijd'. Tevens zal de hal ingericht zijn met oude schoolplaten, schilderijen en kramen met o.a. miniaturen van landbouwwerktuigen, boeken, dvd's, etc. Ook zullen er boeken, alsmede oude pachterskaarten (inclusief koker!) te koop worden aangeboden. Voor de jongere jeugd is er een kleurwedstrijd verzorgd. Wij zijn zeer dankbaar voor alle steun die wij in de afgelopen 25 jaar van onze leden mochten ontvangen. Daarom doen wij graag iets terug. Wij willen 25 lidmaatschappen van een jaar gratis weggeven. (Dit geldt binnen geheel Nederland en is inclusief verzendkosten) U mag opgeven wie u wilt verrassen met een gratis lidmaatschap van het Historisch Genootschap Wieringermeer voor het jaar 2018 Stuur vóór 30 december 2017 een e-mail naar: secretaris@wieringermeergeschiedenis.nl, met daarin vermeld: de naam en adresgegevens van degene, aan wie u een lidmaatschap wilt schenken. Uiteraard ook graag uw gegevens erbij, zodat wij weten wie dit heeft aangeboden. (Bij meerdere aanmeldingen beslist het lot.) Wij hopen u te mogen begroeten op 9 december. U maakt iemand blij en de rest verzorgen wij. 25ste jaargang 2017/3, nummer 78

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2017 | | pagina 7