Hulde aan de vrijwilligers ONZE VRIJWILLIGERS DOOR DE JAREN HEEN Een erelijst, alle namen van de vrijwilligers in 25 jaar. Niet op alfabet, niet op junctie, niet chronologisch, gewoon 25 jaar helpers. Klaas Albers, Jan van Bergen, Klaas Greijdanus, Jan de Jonge, Anton Schiere, Foekje Postma, Gerie Molenaar, Jan Maris, Thea Knook-Rasing, Tjeerd Kikstra, Piet Teeling, Marieke Roos-van Riel, Wim Veendorp, Peter Appelman, Aart Bischoff Tulleken, Wil Datema, Broer Holtrop, Eddy Kerckhaert, Reinier Muller, Hans Roelofsen, Jan Piet Sleutel, Franz in 't Veld, Anneke Wittink-Mattart, Olaf de Vries, Sjaak Beentjes, Bas Blijdorp, Huub van Campen, Liesbeth Bekema-Jorink, Klaas Zwaan, Ineke Swier, P. Engel, Margreet Kroon, Annie Ouwehand, H. van Schaik, Fred de Vries, Jan Boer, Albert Dekker, Maaike van Keulen, Piet Wolters, Lejan Sturm-van Nieuwenhuijzen, Jan Bekkema, Ben Hoitink, Ton Hoogenbosch, D. Oostra, Pier Montsma, Rosa Klomp-de Maagt, Dirk Rotgans, Johan Stulp, Jef Kemmeren, Joop Broekstra, Hanneke Koolen, Ton van 't Riet, Ada de Graaf-Splinter, W. Sijtsma, Peter de Wit, Det Dalstra, Irene Biesheuvel-de Graaf, Rita Smit, Willy Maris-Eriks, Aart Metz, Henk Torenvlied, Nel Bekkema-de Wit, Cees Keppel, Ria Roelofsen-de Wit, Tineke Kooistra, Piet de Bont, Sieb Veenstra, Dirk Geertsema, Annie Munter-de Caluwe, Jan Knook, Wieger Boonstra, Jaap de Graaf, Anneke Zijlmans-Muller, Henk van den Burg, Gerrie van Hoogschagen-van Veldhuisen, Gerrit van Dok, Frank Walstra, Marc Bischoff Tulleken, J. Postma, Jan Kooistra, Lenie Muller-Juurlink, L. Wijngaarden, Rein Koolen, Betty Tops-Meijerink, Wim Braak, Vola Schaafstra-Metzlar, Jan Wittink, Siep Hoeksma, Lenie Visser-Geers, Johan Bos, Piet Otten, Jaap List, Roelie Schiere, Greta de Wit, Arnold Meijerink, Jeanne Reijers-Rennen, Harrie Klomp, Margie Verbruggen-Schilder, Jef Kerckhoffs, Niek Brugman, Diny Dekkers-Stegeman, Albert Dijkstra, Anita Blijdorp, L. Kiewiet, Leo de Vries, Toon Zijlmans, Riet Miedema-Jorink, Tonny Teeling-Geers, Corry Koolen-Jacobs, A. Lont, M. Veenstra, Marleen Butijn, C. Hoogendoorn-Kolff, Maps Karman, Ina Hoogenbosch-Glas, Alle Metzlar, J. de Putter, Tiny Kranenburg-Spaans, Laurens van der Vaart, Ria Smit, Hans Roelofsen, Krijn Dekker, Janny Kooistra, Trudy van Vilsteren-Knook, Kees Meeuwsen, J. Engel-Bos, Leny van der Giessen, Luuk Stuveling, Gerie Gerritsen-Broer, J. Miedema, Paulien Deijkers-Smit, Rinze de Vries, Eme Kadijk. (Vergeving voor mogelijke onvolledigheid.) De stamtafel met: Klaas Zwaan, Bert Lauret, Jef Kerckhoffs, Jan Haverkamp, Lenie v/d Giessen 25ste jaargang 2017/3, nummer 78

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2017 | | pagina 40