De grootste sjoelbak werd wel een succes. Met een lengte van maar liefst 25 meter leverde het feestcomité een fraai gelukte stunt. Tot slot zette carnavalsvereniging de Zeugentrotters de grootste carnavalssteek op, deze was 4.50 bij 3.50. Een enorm geslaagde middag voor veel pu bliek. Zij konden deze dag ook nog genieten van demonstraties hondendressuur door de club van herdershonden. Bovendien was er een stoet van 36 Citroëncampers het dorp ingere den. Het type Citroën HY trok veel bekijks. In de avonduren nog veel muzikale gezelligheid met de Lobo Caribian discoshow. Toen kwam ook het moment om het comité in de bloemen te zetten en te bedanken. Zo'n groot evenement tot in de puntjes organiseren, zo'n verschei denheid aan feestelijkheden aanbieden aan een dorp, was meer dan een compliment waard. Alles verliep zonder wanordelijkheden, zonder calamiteiten of incidenten. Financieel klopte alles en bleef er geen cent restschuld over. Waarin een klein dorp groot kan zijn! Tot slot Zondagavond werd het feest officieel afgesloten tijdens een dankdienst in het Dorpshuis. Pater van Bleisem vond deze afsluiting een mooi gegeven. Burgemeester Knorr zei dat gemeen schapszin de boventoon voerde tijdens al deze dagen. 'Kreileroord leeft' was een terechte titel. Kreileroord leeft. Hoe een dorp zijn zilveren bestaan vierde Het feestcomité met vlnr Herman Blokdijk, Ans Oordhuis, Rob Cardol, Geki Muller (achter hoed), Marjan Rezelman, Piet Bos, Jan Tervoort, Harry Willems (speaker), Arnold Bloem en fotograaf Laurens van der Vaart. 25ste jaargang 2017/3, nummer 78

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2017 | | pagina 33