Oproep Kroniek 74 Een zoekplaatje Onlangs is het kruis van de katholieke kerk gerestaureerd. Dat was onder meer van zijn hand. Ook het smeedwerk in de kerk heeft hij gemaakt. Mijn oudste broer Johan Koop kan nog aan vullen dat het ter gelegenheid van een dealer dag in Mannheim is geweest bij de fabriek. Het werd georganiseerd door de Nederlandse importeur Louis Nagel bv, destijds uit Arn hem. Lanz-trekkers zijn geproduceerd tot en met 1955, daarna werd het John Deere Lanz; in Vollenhove bevindt zich het Lanz Bulldog Museum. Ik hoop dat ik hiermee weer een stukje van de historie heb mogen aanvullen. Met vriendelijke groet: Marian de Groot-Koop.' Tenslotte gaf Marijke Appelman nog een cor rectie door: nr. 5 moet zijn Cornelis Scholten, broer van Bernard. De volgende personen zijn nu bekend: 2. Wim Muller, Oudelanderweg 5. Cornelis Scholten 6. Bernard Scholten 10. Jan Janssen, Wagenpad 13. Kerckhoffs, Wagenpad 14. Huub Janssen, Oosterkwelweg 15. Nico Knook, Tussenweg 18. Paul Bus, Oudelanderweg 19. Ad (Adrie) de Bont, Wagenpad 24. Gerrit van Arendonk, Noorderkwelweg 26. Herman Smit, Alkmaarseweg 31. Pie Crijns, Wagenpad 33. Cees Krijger, Oudelanderweg 41. J.B. (Ben) Koop, M'blikkersluisweg 43. Gerrit Struik Ik wil iedereen hartelijk bedanken die op welke wijze ook, gehoor heeft gegeven aan de oproep voor exemplaren van de Kroniek met het thema 'Verdwenen scholen'. Er zijn zelfs meer kronieken binnengekomen dan verwacht en nodig. Namens de beide families nogmaals hartelijk dank. Ze zijn hier erg blij mee. 25ste jaargang 2017/1, nummer 76

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2017 | | pagina 35