Inhoudelijk jaarverslag 2015 Andere activiteiten. Het Historisch Genootschap heeft ook in 2015 weer deelgenomen aan diverse activiteiten, zoals o.a. "Wieringerwerf op Wielen" op 28 juni (Thema: '60er jaren'), de "Boerenversmarkt" op 5 en 6 september en de vrijwilligersdag van 30 mei. Schenkingen. Vanaf deze plaats willen wij alle leden en niet-leden, die ons het afgelopen jaar een schenking hebben doen toekomen, daar zeer hartelijk voor danken. Het Genootschap heeft, zoals wellicht bekend, de ANBI status, waardoor donateurs, in veel gevallen, gebruik kunnen maken van een extra giftenaftrek. Indien gewenst, kunt u op onze website www.wieringermeergeschiedens.nl, of van de penningmeester, hier de nodige informatie over vergaren. Website. Ondanks goede bedoelingen van velen, was onze website nog steeds niet echt af. Dankzij de inspanningen en inspiratie van Anita Blijdorp (en uiteraard haar team, met name Ina en Ton Hoogenbosch) kreeg onze website onlangs de juiste vorm en inhoud. Het heeft een lange tijd veel inspanningen gekost, maar het resultaat mag er zijn. Heeft u items, die voor onze website interessant zijn, dan horen wij het graag. Zoals gezegd, de naam van onze website is: www.wieringermeergeschiedenis.nl. Tot slot. Al jaren kan het Genootschap een beroep doen op een schare van vrijwilligers. Uiteraard zijn nieuwe vrijwilligers zeer welkom, want vele handen maken licht werk. Voelt u zich geroepen, om een steentje bij te dragen, of kent u iemand, die ons team wil versterken, dan vernemen wij dat uiteraard graag. Buitenstaanders hebben vaak geen idee hoe belangrijk vrijwilligers voor ons zijn. Of het nu gaat om de bezorgers, de gastvrouwen en gastheren, de archiefgroep, de activiteitengroep, de digitaliseergroep, de mensen die zich met de Kroniek of website bezighouden, of de bestuursleden, het maakt niet uit. Met ruim 70 enthousiastelingen blijven we ons graag inzetten, om de historie van onze fraaie Wieringermeerpolder, ook in de komende jaren, levend te houden. Bedankt voor uw aller steun en uw aandacht. 24ste jaargang 2016/1, nummer 73

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2016 | | pagina 50