Kroniek Webnieuws Historische onderzoek doen Doet u historisch onderzoek en wilt u weten of over uw onderwerp materiaal beschikbaar is bij het Genootschap? Uw zoektocht kan thuis beginnen, in de menubalk klikt u op het woord Collecties. In onze Objectenbank zijn inmiddels 1800 objecten beschreven: heel veel boeken, kaarten, nieuwsbrie ven en verslagen. Maar ook andere museale voorwerpen. Bij de meeste objecten is een foto toegevoegd. Komt u op het scherm iets tegen dat u meer in detail wilt inkijken of bekijken? U bent van harte welkom in de archiefruimte in Wieringerwerf. Digitale nieuwsbrief Informatie over activiteiten van het Genootschap kunt u lezen in de Kro niek, in de Wieringermeerbode, of op de website. Sinds kort hebben we daar de digitale nieuwsbrief aan toegevoegd. In deze nieuwsbrief nemen we ook de nieuwste toevoegingen op de website mee. Leden die hun mailadres hebben doorgegeven ontvangen de nieuwsbrief in februari, juni en oktober. Historisch Genootschap Wimngermeer Webredactie De webredactie bestaat uit: Anita Blijdorp, Ina Hoogenbosch - Glas, Pier Montsma, Ronald van den Handel. Ton Hoogenbosch denkt mee over de technische zaken van het websitebeheersysteem WordPress. De teksten in rubriek Verhalen zullen we in voorjaar en zomer een visuele oppoetsbeurt geven. Zodat u ook op het scherm met veel plezier in de historie van onze polder duikt. Verder hebben de pagina's Monumenten en Archeologie onze aandacht. Hebt u aanvullingen, ideeën voor artikelen? Stuur uw reactie naar: webredactie@wieringermeergeschiedenis.nl HOME GENOOTSCHAP COLLECTIES VERHALENBANK MONUMENTEN WEBLINKS CONTACT Mooi ora cadeau om tc doen; het kinderboek 'De Wierirvgermeer in de oorlog, wal kinderen beleefden' krijgt een Aansprekende projecten over de geschiedenis van de Wïeringermeer in de klas. Het Genootschap wil hiermee aan de Kroniek; blad voor leden en belangstellenden, gevuld met verhalen, verdieping en verenigingsnieuws. www.wieringermeergeschiedenis.nl 24ste jaargang 2016/1, nummer 73

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2016 | | pagina 37