Middenmeer Ingebracht en uitgelicht Momenteel moet de club draaien op ongeveer 100 leden, ("er is tegen woordig zoveel aanbod voor kinderen, vroeger was er alleen voetbal of gym"). De leden komen uit de hele regio, van Hippolytushoef tot aan Opperdoes en Gerrit kan het weten, want hij brengt nog altijd de kwitanties in de buitenwij ken rond. Dat kan natuurlijk ook per post of via de mail maar een ritje op zijn prachtige BMW1200RT is dan toch veel leuker, bij mooi weer stapt hij ook nogal 'ns op de fiets om te bezorgen (dan kan hij mooi oefenen op zijn rol als voor-fietser bij de ANBO-fietstoch- ten door de polder). Gerrit weet allerlei bijzonderheden over de polder: boerderijtypen, Cultuur- schuren, kapschuren. "Weet je, dat we het traject voor een trambaan hebben liggen in de Wieringermeer hm Jazeker, ooit gepland vanaf Wieringen naar de Schelpenbolweg (bij Punter) en daarvandaan door naar de Slootweg (langs de infiltratiesloot)". Ophalen van oud papier bij een ruime kring van begunstigers is ook nog altijd een vaste taak; elk jaar weet hij onge veer 40 ton oud papier bij elkaar te harken voor het goede doel en daar mee een mooie bijdrage te leveren aan de clubkas. Terugblikkend op al die jaren binnen ADVENDO toont Gerrit zich een tevreden gymnast, "ik heb er een mooie tijd gehad" Tel. 0227-501 766 www. fysio-f itnessmjddenmeor. n ortweg 35 - 1775AJ Middcnmcer Tel: (0227) 50 12 S3 www.lysiottierapiemiddenmeer.nl 24ste jaargang 2016/1, nummer 73

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2016 | | pagina 30