tevoorschijn. Zo kunt u snel navigeren naar de pagina van uw belangstelling. Foto's als blikvangers Op de voorpagina (Home) ziet u vier foto's op een rij. Elke foto heeft een tekstbalk met een trefwoord, bijvoorbeeld: Oproep. Door hierop te klikken verschijnt de pagina met meer informatie over Getrouwd in de Wieringermeer, een nieuw project dat in mei 2016 start. De grote foto mid den op de voorpagina is eveneens be doeld als blikvanger voor een belang rijke activiteit, zoals de nu lopende tentoonstelling '60 Jaar gemeentehuis en gemaal Lely in legosteentjes'. Rechterkolom De rechterkolom keert terug op iedere pagina van de website. Hier kunt u snel naar Zoeken: (typ uw trefwoord in het venster), naar de digitale Beeldbank of Objectenbank, of naar het laatste Nieuws. Verder zijn de Agenda, Aan melden als lid en het Bezoekadres vaste onderdelen van deze kolom. Collecties Uw zoektocht naar historisch mate riaal kan voortaan thuis op laptop, pc of tablet beginnen. Bekijk straks eens de pagina Collecties. De werkgroep Archief heeft handige trefwoordenlijs ten gemaakt (in pdf oproepbaar) van de verschillende verzamelingen die zijn opgeslagen in de archiefkelder: Docu mentatie, Dvd's en films, Fotoboeken, Krantenknipsels en Voorwerpen. In de digitale Beeldbank kunt u zelf op zoek naar foto's en ansichtkaarten. In de digitale Objectenbank kunt u achterha len welke (documentaire en museale) voorwerpen er in het archief zijn opge slagen. Achter de knop Verhalen vindt u een prachtige verzameling anekdotes en verhalen, door vrijwilligers van het Genootschap geschreven en verzameld. Website in opbouw Ook in 2016 gaat het vullen van de website door. Wij zoeken uitbreiding voor de webredactie. Kennis van Word- Press is geen vereiste. Aanmelden kan bij het bestuur of bij Anita Blijdorp, anitablijdorp@gmail.com De nieuwe website komt eraan Historisch Genootschap Wieringermef.r ÏÖfCth Collecties www.wieringermeergeschiedenis.nl De foto op pagina collecties is van Ina Hoogenbosch - Glas 23ste jaargang 2015/3, nummer 72

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2015 | | pagina 37