TSL 'For their tomorrow, we gave our today' en weer later zorgde zij voor haar moeder. En toen alles voor elkaar was in 1993, durfde ze niet meer. In deze brief zat een geld bedrag dat bestemd was voor enkele jaren bloemen voor het graf. Deze taak heeft oud-wethouder Piet Terpstra tot op de dag van vandaag op zich genomen. Uiteindelijk heeft Stella gelukkig toch in 1995 het graf van haar first lover bezocht, tijdens een georganiseerde veteranenreis. J£i- A&& v7 MA f.m.H you n.ït' 1 ^v, Citt -Cctuc Sgt. Kenneth R. Larkin, piloot, is 22 jaar geworden. Zoon van Richard en Ada Larkin uit het dorp Erdington vlakbij Birmingham, Verenigd Ko ninkrijk. Ken had een scheikundige opleiding gevolgd, maar de oorlog voorkwam dat hij een hierin een loopbaan ging volgen. Ken was een zeer kundig piloot, een natuurtalent, vertelde Blueye Mot- tershead (94), die samen met Ken en drie anderen de opleiding tot bom menwerperpiloot volgde in Florida. De opleiding duurde vier maanden. Blueye kan zich nog goed herinneren dat ze alle vijf de opleiding hebben voltooid en piloot werden begin juli 1943. Na vier weken operationele dienst was alleen Blueye nog in leven. Alleen al tijdens de opleiding van de RAF zijn door ongelukken tijdens de oorlog circa 15 duizend doden gevallen. De ge schiedenis vertelt niet hoe groot de groep studenten was, maar je vraagt je wel af hoe de onderlinge gesprek ken na een week of twee in Engeland zijn verlopen. /m hwub Anntckcnmgcn Stella's kaartje voor Eddie Bray 23ste jaargang 2015/1, nummer 70

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2015 | | pagina 20