Mededelingen van het bestuur Historisch Genootschap Wieringermeer Afscheid Het afscheid van het genootschapshuis aan de Brugstraat vond plaats op 22 november. Het verslag van die bijeenkomst kunt u vinden op onze website. Verhuisbericht Bij het ter perse gaan van deze Kroniek was de verhuizing naar de Cultuurschuur in volle gang en tegen de tijd dat Kroniek 69 bij u op de mat valt, is de overstap grotendeels afgerond. Vanaf nu bent u welkom in ons nieuwe Genootschapshuis in de Cultuurschuur, Loggersplein 1, 1771CE Wieringerwerf. We zitten op niveau 1, of simpeler gezegd op de begane grond van het hoofdgebouw naast de grote trap. De openingstijden zijn voorlopig alleen op zaterdag van 14 tot 17 uur en op afspraak. Oproep In de toekomst willen we de openstelling uitbreiden. Dat betekent dat we vaker een beroep zullen doen op onze vrijwilligers. Om overbelasting van de huidige groep te voorkomen is het nuttig om meer vrijwilligers op de lijst te krijgen. Vandaar deze oproep: wie wil af en toe als gastvrouw of gastheer werken in ons nieuwe genoot schapshuis? Het is mooi, afwisselend en interessant werk. Drie uur per keer en altijd samen met een tweede collega. Het 'dienstrooster' wordt in onderling overleg samen gesteld. Al onze vrijwilligers zijn collectief via de gemeente verzekerd. Aanmelden kan bij ons secretariaat: Historisch Genootschap Wieringermeer, Oester 11, 1775 JH Middenmeer. Telefonisch kan ook bij een bestuurslid. Zie gegevens voorin deze Kroniek. Bij voorbaat dank. E-mail Beste leden, al sinds jaar en dag vormt de Kroniek de berichtenbron van ons Genoot schap. Dat werkt redelijk goed, maar hierdoor krijgen de leden niet vaker dan driemaal per jaar informatie van het bestuur. In de huidige tijd zijn er snellere en makkelijkere methoden. Het bestuur wil meer gebruik gaan maken van het e-mailverkeer. Heel veel leden beschikken over een e-mailadres en zijn gewend om langs die weg hun post af te handelen. Het Genootschap wil in de toekomst ook van die mogelijkheid gebruik gaan maken. Snel, voordelig en altijd bij de hand. Van veel leden hebben we nog geen mailadres. Bij deze verzoeken we uw e-mailadres door te geven. Dat kan heel eenvoudig door een mailtje te sturen naar genootschapwm@kpnmail.nl. Dank voor uw medewerking. Rein Kooien 22ste jaargang 2014/3, nummer 69

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2014 | | pagina 6