Uitnodiging buitengewone ledenvergadering Historisch Genootschap Wie.ringe.rme.e-r Geachte leden, Bij deze nodigen wij u uit voor een buitengewone ledenvergadering, welke gehouden zal worden op dinsdag 9 september aanstaande, in de Cultuurschuur, Loggersplein 1 te Wieringerwerf. Aanvang 20.00 uur. De ledenvergadering zal worden gevraagd zich uit te spreken over het bestuursvoorstel om als Historisch Genootschap Wieringermeer te verhuizen van het Genootschapshuis in Middenmeer naar de Cultuurschuur in Wieringerwerf. Agenda 1. Ontvangst en welkom in de toekomstige theaterzaal van het gebouw. 2. Verklaring van de voorzitter namens het bestuur. 3. Gelegenheid tot het stellen van vragen. 4. Schriftelijke stemming. 5. Rondleiding door het gebouw. 6. Sluiting van de vergadering. In de bijgevoegde brief kunt u alle informatie lezen. Vooraf iets over het stemmen. Alleen leden mogen stemmen. Elk lid heeft één stem, dit komt erop neer dat in nagenoeg alle gevallen per adres één stem uitgebracht kan worden. Ook is er de mogelijkheid bij volmacht te stemmen, daartoe is een schriftelijke volmacht nodig waarin duidelijk zijn aangegeven de naam van de volmachtgever en de naam van de persoon aan wie de volmacht wordt verleend. Een lid kan slechts één volmacht stem uitbrengen. Voor het verlenen van volmacht kunt u gebruik maken van het formulier dat op de los bijgevoegde uitnodiging staat afgedrukt. Het bestuur 22ste jaargang 2014/2, nummer 68

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2014 | | pagina 9