TIXI-jIM dat, toen ging dat niet meer. Het ouwe was weg, toen was het gebeurd. Waardering Nogmaals, ik kwam bij veel boeren en ik zal wel eens wat fout hebben gedaan, maar toch, velen die het waardeerden dat ik kwam en ik heb later, na mijn pensionering nog veel waardering gekregen. Je had vaak als je langs de weg reed dat iemand je zag en dan werd er geroepen: "Hé Wieger, het is koffie tijd, kom je ook effe?" Die dingen die maak je nog mee en ik heb daar echt van genoten. Ik heb altijd verschrikkelijk veel plezier in mijn werk gehad. Vier jaar geleden waren Rigtje en ik in Val kenburg en daar kwam ineens een boer uit de Beemster op me af, waar ik wel eens ge werkt had. Die zei: "Daar is Wieger, wat leuk! Vroeger kwam je bij ons op de koffie en nu gaan jullie met mij en mijn vrouw uit eten!" Dat voel je toch als waardering. Het schijnt toch dat ik het allemaal goed heb gedaan, want toen ik met pensioen ging kreeg ik een zilveren IH-speld van de Cormick, van de ploegimporteur de gouden ploeg en ik kreeg van de Grim-importeur een minia tuur rooiertje met 500 gulden. En ze haalden Rigt en mij op uit de Torenstraat met een trekker voor een aardappelrooier. Zo werden wij door het dorp naar de receptie in de De- trabar gebracht. Rigtje en ik hebben in ons leven samen veel genoten en onze kinde ren ook, die hebben het allemaal best. We hebben het heel fijn gehad en hebben het nog fijn! Terwijl ik dit alles vertel komt het me alle maal weer in 't zin en dan denk je: "Tjonge, wat was het een mooie tijd!" Henk Torenvlied - Kroniek no. 67, 22' jaargang, 2014/1 Wilt u de buitendeur vervangen, een laminaatvloer leggen of een nieuwe schuifdeurkast plaatsen? Maar ziet u op tegen.dèze. klus? De medewerkers van onze Klussendienst staan graag voor u klaar! Vraag vrijblijvend naar de vele mogelijkheden. Openingstijden Ma: 08.30 uur tot 19.001 Di: 08.30 uur tot 19.00 ui Wo: 08.30 uur tot 19.00i Do: 08.30 uur tot 19.00 t Vr: 08.30 uur tot 21.00 u Za: 08.30 uur tot 17.00 u Adres Fixet Wieringermeer Havenkade 30 1775 BA Middenmeer Telefoon: (0227)50 18 12 Welkom bij Fixet Middenmeer!

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2014 | | pagina 39