Van de redactie FYSIO - FITNESS MIDDENMEER iotherapie Middenineer Altijd een passende therapie voor uw lichamelijke klacht Tel. (0227) 50 17 66 Fitness voor iedereen met of zonder lichamelijke klacht De laatste Kroniek van dit jaar al weer; een beetje een bijzondere Kroniek, want hij staat voor een groot gedeelte in het teken van 20 jaar Genootschap. Logisch dus dat onze voor zitter een uitgebreide terugblik geeft over de afgelopen 20 jaar. De redactie heeft daarbij geholpen door allerlei feiten en gebeurtenis sen op een rijtje te zetten en daarbij werd ge constateerd dat lang niet alles genoemd kan worden, dat is onbegonnen werk. Dat de oprichting van het Genootschap suc cesvol genoemd kan worden is zeker: onze vereniging is de grootste van de polder. In dat opzicht is 1992 dus een bijzonder jaar. Andere gebeurtenissen in dat jaar laat de redactie verderop in dit blad de revue passeren. Bent u ook zo nieuwsgierig naar het pren tenboek 'Wieringermeer, voor ons gemaakt'? Kom dan op 8 december naar het Genoot schapshuis, waar de presentatie van dit boek zal plaatsvinden, u kunt dan tegelijk de door u bestelde boeken, tegen contante betaling uiteraard, meenemen: zie ook de uitnodiging in dit blad. Tenslotte nog de jaarvergadering, die op 26 februari 2013 gehouden zal worden in 't Arbeidsburo te Wieringerwerf. Noteer ook deze datum alvast in uw agenda. Veel genoegen met het lezen van deze Kroniek. Namens de redactie, Pier Montsma L.ESMILL.S (0227) 50 12 83 Kroniek no. 63, 20e jaargang, 2012/3

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2012 | | pagina 5