Ontvangen artikelen M. v.d. Plas-Haarsma: Artikel over onderzoek inundatie door studenten TU Delft. B. v.d. Veeke: krantenknipsel 20 maart 1958. J. Metselaar: plaatje van inzegening Don Boscoschool; 2 pennen van Oude Durpers en GUL. J. Kooistra: Stempas voor gemeente Hollands Kroon, nov. 2011; zakje bloemenzaad gemeente Hollands Kroon. N.N.: Programma korenfestival 9 en 10 maart 2012 affiche; foto reisje naar Statuten en huish. Reglement der Boerenleenbank te Middenmeer 1957; cursus Welsprekendheid voor KVG Middenmeer. Peter Levi (Oud Castricum): 2 placemats Motel Friesland Wieringerwerf. J. Berghuis: Horloge met inscriptie en logo gemeente Wieringermeer. Cultuurcompagnie NH: 5 DVD's Kroongetuigen. J. van Binsbergen:2 schaartjes, blikje en lepeltje en metalen plaatje. F. in 't Veld: dia's koninginnedag Middenmeer 1972. M. Kroon: krantenknipsels. B. Gorter: archiefstuk 1940 Vesting Holland; Opdracht: bezetting noodvliegvelden Middenmeer en Wieringerwerf, mei 1940. Prikkel: 3 wissellijsten met geschiedenis Onderlinge Brandwaarborg Mij. De Wieringermeerpolder, foto's en artikelen. Boeters: artikel: Herinneringen van een onderduiker. Biesheuvel: toespraak burgemeester F. Streng op 17 april 2012; infomap over gasbron. E. Gerritsen: schoolkrant Dr. Ariensmavo december 1983. T. Kikstra: fotomapje met 10 kleine fotootjes Wieringermeer. R. Hoekenga: 7 smalfilms ouderenreizen 50- en 6oer jaren; brief Woningbouwvereniging Middenmeer. J. Janssen-van Dam: Consumptiebon Music Palace Oude Beurs. M. Klok: Wisselbeker Koninginnedag trofeeVierkamp. H. Torenvlied: schoolkrant Dr. Ariensmavo. J. Mureau: foto's van Dr. Ariensmavo (3) en boerderij Droog. Visser: boek: Waar staat welke boom in de Wieringermeer; gem. W'meer '87. K. Dekker: Naamgeving in de zilveren polder door P.S. Teeling deel II en tekening van boerderij H 33. Meyer: typemachine uit Domeinkantoor. Biesheuvel: Bevrijdingsnummer van Trouw no. 5 1945. Proclamatie Nederland herwint zijn vrijheid. "Gods urgentieplan voor den wederopbouw" door Ds. L.J. Goede en Ds. A.W. Schaafsma, preek bij ingebruikneming hersteld kerkgebouw van de gereformeerde kerk Slootdorp 24 juni 1946. Aten: tijdschrift voor Waterstaats Geschiedenis met artikel van O. Hoes over Inundatie 1945 (dec. 2011). P. Otten: klompen (groot) met klompsokken. R. Amsing: artikel uit Landbouwmechanisatie: Graan hokken en schelven i960. Alle gevers hartelijk dank! Kroniek no. 62, 20' jaargang, 2012/2

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2012 | | pagina 11