Van de redactie Lotuswokplaza wokrestaurant WOKKEN GRILLEN OP Z'N BEST www.lotuswokplaza.nl Het jaar 2010 nadert langzaam maar zeker z'n einde. De derde en laatste Kroniek van dit jaar zal nog voor de Kerst bij u in de bus vallen, ijs en weder dienende. De redactie heeft z'n best gedaan om artikelen te plaatsen van diverse aard en ik denk dat zij daar in geslaagd is, mede dankzij bijdragen van buiten de redactie. Ook in deze Kroniek is dat weer het geval. Wat ook plezierig is om te melden is dat de redactie is uitgebreid en wel met Betty Tops. Ze is meteen aan het werk gezet voor deze rubriek en haar eerste bijdrage treft u in dit blad aan. We zijn blij dat ze ons team komt versterken. Zoals bekend zal zijn is er vanaf maart van dit jaar in het voormalige Domeinkantoor een serie tentoonstellingen te zien in het kader van het Kunst- en Erfgoedproject Beloofd Land. Momenteel (eind november) is de laatste tentoonstelling te bezichtigen. Op zondag 14 november was het MuziekTheaterdag in het Beloofd Land Huis met medewerking van acteurs, zangers, muzikanten en vertellers van (veelal) eigen bodem. Velen hebben daarvan genoten. Als u daar niet bij was kunt u altijd nog genieten van de foto's van dit gebeuren op de site www.beloofdland.nl Tot besluit wens ik u veel leesplezier, prettige feestdagen en een gelukkig en gezond nieuwjaar. Namens de redactie, Pier Montsma **Afhaal en catering ook mogelijk** Ir. Smedingplein A- 1 771 AC Wieringerwerf Tel. 02.2.7 601 036 Kroniek no. 57, 18e jaargang, 2010/3

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2010 | | pagina 5