van de te treffen noodvoorzieningen voor huisvesting van diverse polderbewoners. -advertentie- De Wieringermeer is droog, uw adres voor herstel of nieuwbouw van uw gebouwen is: Schotte's Bouw- en Aannemersbedrijf Wieringerwerf. Tijdelijk adres: Slingerweg 46 Hippolytushoef. Telefoon 57. Het bevolkingsregister verloren Op 6 december jl. is het bevolkingsregister der Gemeente Wieringermeer teruggevonden in de kapschuur van de boerderij van den heer H. de Graaf, aan den Oosterterpweg, alwaar het register na de ontvreemding in december 1944 was geborgen in melkbussen. Het register bevindtzich echter in een dusdanigen staat, dat het voor de loopende administratie vermoedelijk geen waarde meer zal hebben. Zoo mogelijk zal het evenwel nog dienstbaar worden gemaakt aan een in te stellen controle bij de huidige reconstructie-werkzaamheden van de bevolkingsadministratie. -advertentie- Moor de feestdagen hebben wij een partijtje Bordeauxwijnen. Stuur ons een briefkaartje of een telefoontje en wij reserveeren voor u! Als vanouds: SlijterijenWijnhandelHotelSmitMiddenmeer. Tijdelijk Straatweg A92 Alkmaar. Telefoon K2200-4484 Wie heeft nog een telefoongids? Het Bureau gemeentewerken te Lutje-Kolhorn heeft dringend behoefte aan een interlocalen telefoongids. Wie kan hier helpen? De vlaggen uit! De Wieringermeer is droog. Dinsdagmorgen 11 december 1945 te 9 uur voormiddags was het moment aangebroken waarop het polderpeil tot min 5 meter NAP was teruggebracht. Bij het vernemen van het bericht steke elke Wieringermeerbewoner, waar hij zich ook in den lande moge bevinden, 3 dagen de vlag uit. -advertentie- Moor alles wat betreft de herbeplanting hoopt J. Kruit te Wieringerwerf u naar wensch te kunnen bedienen. Daartoe is reeds een flinke voorraadgevormdaandenWieringerrandweg. Overal te ontbieden; evacuatie-adres van Hengelstraat 34 Hippolytushoef. 44 Kroniek no. 54, 7 ye jaargang, 2009/3

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 46