De Tafel van Agriport Hiemstra - Kramer de scepter zwaait. Dit res taurant is op werkdagen open van 8.30 uur tot 16.30 uur. Op de kaart van De Tafel van Agriport treft de gast verrassende gerechten aan van verse producten uit de regio, maar alleen een kopje koffie wordt even zo vrolijk geserveerd. Petra Barendse verzorgt al enige tijd de rondleidingen voor groepen bezoek ers aan Agriport A7. In de prijzen De spectaculaire ontwikkelingen van Agriport A7 zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo heeft de landelijk voorzitter van LTO-Nederland de werkwijze van Agriport "een landelijk voor beeld van hoe je een boer moet verplaatsen" genoemd. In 2006 werd de directie van Agriport A7 gekozen tot 'De Ondernemer van Noord- Holland". In datzelfde jaar kreeg het bedrijf de Pioniersprijs van de gemeente Wieringer- meer en de VVD-award van de VVD-afdeling Wieringermeer. Een jaar later was Agriport A7 de winnaar van De Landelijke Prijs voor Logistiek Management van het Jaar. "Het meest trots zijn wij", zeggen Simon en Anton Hiemstra, "dat we in 2009 "De Parel van de Milieufederatie in ontvangst mochten nem en. Een bewijs dat we alles uit de kast halen om duurzaam en op dit terrein innoverend bezig zijn". Voor zijn grote verdiensten bij de ontwikkeling van Agriport A7 werd Simon Hiemstra in 2006 benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Hoe men ook aanki jkt tegen de ontwikkelingen die plaatsvinden in de zuidhoek van de Wieringermeer, kan men toch zeggen dat wat daar in een periode van vijfjaar is gerealiseerd een prestatie van formaat is, waar de directie met recht trots op mag zijn. De toekomst Op 28 november 2008 werd Agriport A7 offi cieel geopend door gedeputeerde Jaap Bond en de burgemeester van Wieringermeer, Pe ter Leegwater door het openstellen van de 22 Kroniek no. 54, ye jaargang, 2009/3 Het in sept. 2009 geopende restaurant "De Tafel van Agriport".

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 24