teerde Jaap Bond is het niet anders.), kon minister C. Veerman (LNV) op 8 juli 2004 de eerste paal slaan van het grote gebouwen complex aan de Koggenrandweg. In novem ber 2005 werd in een weekend bij gelegen heid van de ingebruikname van het complex een grote beurs met zo'n honderd kramen georganiseerd. Dertigduizend mensen kwa men daar toen op af. De garderobeont vangst ad E. 0,75 p.p. werd geschonken aan het Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer. Opp. Kassen Toekom stige opp. Afkomstig uit: Geteeld product 1.Royal Pride Holland 45 ha 95 ha Made N.Br. Cherry- en trostomaten 2. De Wieringermeer 40 ha 60 ha Westland Paprika's 3. Agro Care 29 ha 58 ha Leidschendam, Maasdijk, Rilland Cherry- en trostomaten 4. Kesgro 30 ha 58 ha De Lier (Westland) Cherry- en trostomaten 5. Helderman 24 ha 24 ha Brielle en Vierpolders (ZH.) Paprika's 6. Barendse DC 19 ha 38 ha Poeldijk Paprika's (oranje) 7. Sweetpoint 13 ha 24 ha 's-Gravenzande Honselersdiik Zoete punt- paprika's 8. Red Harvest 20 ha 48 ha De Lier en Tinte ZH Trostomaten project. Met positief resultaat. Zo werd ook Veiling ZON te Venlo - te vergeli jken met De Greenery in Zwaagdijk - bena derd om het groenteassortiment te vergroten. Bij Veiling ZON bij Agriport A7 worden onder meer producten uit Friesland aangeleverd. Gezamenlijk bouwden deze drie bedrijven het gebouwencomplex van Agriport A7. Dankzij de medewerking van de gemeente Wieringermeer en de provincie Noord-Hol land, met name van de gedeputeerden Ver burg en Schipper, (met de huidige gedepu- Kroniek no. 54, ye jaargang, 2009/3 m TVt Vu r I IH Het bedrijvencomplex van Gam Bakker, Hiemstra B. V. en Veiling ZON. ,8

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 20