Exposities In de loop der jaren heeft Het Derde Oog" aan vele exposities meegedaan, al of niet in samenwerking met andere verenigingen. Het eerste lustrum wordt gevierd met een tentoonstelling in de kelder van het Raad huis. In 1980 doet de fotoclub mee aan aan fototentoonstelling in het kader van 50 jaar Wieringermeer onder de titel "Leven en werken in Wieringermeer vandaag". O.a. wordt een 6 m lange foto van het kruispunt Schagerweg-Zuider- zeeweg met een doorsnee van 2 m ten toongesteld. Op 7-1- 1982 is er in De Maaier een dia-avond met lezing, georganiseerd door de Vogelwerk groep Wieringen- Wieringermeer, samen met fotoclub Enkhu- izen-De Streek en fo toclub Het Derde Oog". In oktober 2001 kan men in de aula van Wiringherlant terecht voor de foto-expositie Leven en werken in de polder" in samenwerking met de Cul turele Raad Wieringermeer. In datzelfde jaar wordt er fotowerk geëxposeerd in het nieuwe gebouw van de Woningstichting. Op 11-5-2002 organiseert de Zakenclub Wi- eringerwerf voor alle clubs en verenigingen een dag waarop deze de gelegen heid krijgen zich te presen teren; ook Het Derde Oog" heeft een kraam op deze "verenigingendag". Dat nieuwe gebouwen graag mogen pronken met werk van de fotoclub getuige de opening op 13-12-2002 van het notariskantoor Butijn. Ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de club is er een jubileum-expositie op 15 t/m 17 oktober 2004 in de aula van de vroegere LTS. Eigen werk wordt ver toond op een expositiewand van 36 m en er is een dia-show over de Wieringermeer. Kroniek no. 54, 77e jaargang, 2009/3 Foto van Kees Bleeker Het witte bruggetje: door Bauke Bakker

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 14