notariskantoo r/ Doelstelling De hoofddoelstelling van de club is "het be vorderen van de plezierbeleving op het ge bied van de amateur-fotografie. Dit probeert men te bereiken door aandacht te geven aan de volgende "onderdelen": - verhogen van het niveau door van anderen te leren - opdoen van inspiratie door het werk van an deren te bekijken -vergroten van kennis door met anderen hi erover te praten - de mogelijkheid om eigen werk aan anderen te tonen - het met elkaar beleven van gezelligheid Op de clubavonden, zo om de 3 tot 4 weken worden allerlei activiteiten georganiseerd om deze doelstellingen te verwezenlijken. De activiteiten De belangrijkste activiteit op de clubavond is het bekijken en becommentariëren van el- kaars foto's en dia's. Naar aanleiding van een gekozen thema of onderwerp worden foto's gemaakt en ingeleverd. De onderwerpen kun- Onderde brug: door Pé van Hijlckema - Vlieg Bij het (ver)kopen van onroerend goed, het vestigen van een hypotheek. Bij samenwonen, trouwen, uit elkaar gaan, schenkingen, overlijden. Bij oprichting, uitbreiding, samenwerking, overdracht, beëindiging van een onderneming. Kijk ook eens op onze website: www.notarisbutijn.nl Marleen Butijn en haar medewerkers staan graag voor u klaar! Bezoekadres: Sternstraat 45 - Wieringerwerf Postadres: Postbus 18 -1770 AA Wieringerwerf Telefoon: 0227-592051 - Telefax: 0227-592979 e-mail: info@notarisbutijn.nl- website: www.notarisbutijn.nl Kroniek no. 54, 77e jaargang, 2009/3 Butijn 10

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 12