De laatste ontwikkelingen alle activiteiten van de BV, het liefst centraal Na de eeuwwisseling komt er een discussie in de Wieringermeer, zodat de werknemers, op gangoverdetoekomstvan de vereniging, zowel van de CAV als de Agrotheek, de Definanciële positie isgoed en de resultaten mogelijkheid hebben het verleden achter zich te laten en een nieuw geïntegreerd begin te maken. zijn bevredigend meteen gemiddelde omzet rond de 10.000.000,- in de laatste jaren. Onder de leiding van de nieuwe directeur Jeroen de Schutter vanaf eind 2005 worden nieuwe wegen ingeslagen. Het werkgebied wordt uitgebreid tot de gebieden buiten de Wieringermeer waardoor de omzet stijgt. Participatie in de Cebeco- groep en Agrifirm worden afgekocht. De gebouwen en terreinen te Kolhorn worden aan Agrifirm verkocht. Ondertussen wordt samenwerking gezocht, en gevonden, met de zustercoöperatie CZAV in Wemeldinge. En als klap op de vuurpijl wordt, samen met deze coöperatie, Haytema Agrotheek BV overgenomen. Op 19 december 2007 stemmen de leden in grote meerderheid in met de voorgenomen overdracht van de onderneming in de nieuwe CAV Agrotheek BV. Hetwachten is nu op een nieuwe locatie voor Producten door de jaren heen Vanaf de beginjaren levert de CAV veevoer aan de boeren. In de jaren 50 wordt veel graan gemalen of geplet aan de veeboeren teruggeleverd. Bij de opkomst van de mengvoeders stopt deze activiteit. De mengvoeders worden in bulk geleverd en afgenomen van Agrifirm. Ook is er nog een ruim assortiment paardenvoer te verkrijgen. Behalve zaaizaad voor graan, gras of klaver zitten ook uien- en groentezaden in het assortiment van de CAV. In plaats van Engels of Italiaans raaigras als onderbemesting in tarwe wordt tegenwoordig veel blad rammenas of gele mosterd gezaaid. De teelt van blauwmaanzaad en karwijzaad, en - Kroniek no. 53, 77e jaargang, 2009/2 rimiTTin Afhalen van kunstmest in 1956 CAV-complex Slootdorp (na 1955)

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 18