Cees Meeuwsen koninklijk onderscheiden notariskantoo r/ Op woensdag 29 april jongstleden werd onze oud-voorzitter Cees Meeuwsen middels allerlei smoesjes naar het gemeentehuis in Wieringerwerf gelokt. Aldaar werden hem in aanwezigheid van familie en veel vrienden de versierselen behorende bij de Koninklijke onderscheiding uitge reikt door burgemeester P. Leegwater. Deze roemde in zijn korte speech de vele verdiensten van Meeuwsen voor de Wieringermeergemeenschap door de jaren heen, zowel op kerkelijk als maatschappelijk terrein. De burgemeester herinnerde hem en de vele aanwezigen aan zijn inzet voor het Christelijk onderwijs, de Middenstandsorganisaties en uiteraard zijn enorme enthousiasme voor het Historisch Genootschap, waaraan wij reeds in de vorige Kroniek aandacht besteedden. Vanaf deze plaats feliciteren wij Cees met deze onderscheiding, die hij o.i. meer dan verdiend heeft. Wjd. Bij het (ver)kopen van onroerend goed, het vestigen van een hypotheek. Bij samenwonen, trouwen, uit elkaar gaan, schenkingen, overlijden. Bij oprichting, uitbreiding, samenwerking, overdracht, beëindiging van een onderneming. Kijk ook eens op onze website: www.notarisbutijn.nl Marteen Butijn en haar medewerkers staan graag voor u klaar! Bezoekadres: Sternstraat 45 - Wieringerwerf Postadres: Postbus 18 -1770 AA Wieringerwerf Telefoon: 0227-592051 - Telefax: 0227-592979 e-mail: info@notarisbutijn.nl- website: www.notarisbutijn.nl Kroniek no. 53, 77e jaargang, 2009/2 ■Butijn 10

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2009 | | pagina 12