Nederlands Kamerkoor in Wieringerwerf. Candidatenlijst A. R„ Kroniek no. 49, 76e jaargang, 2008/1 Al 50 jaar markt Voorjaar 1958 start in Middenmeer de wekelijkse markt op de beursdag, de woensdag. Massale inenting Twaalfhonderd kinderen in de Wieringer- meer zijn begin 1958 inge-ent tegen polio, (kinderverlamming). Win een reis De Zakenclub Middenmeer organiseerde voorjaar 1958 een tien weken durende winkelactie onder het motto "Wie zal reizen op deze prijzen?" Iedere week werden twee ingevulde formulieren uit de bus getrokken. De twintig gelukkigen met partners wonnen een reis naar de Expo '58, De Wereldtentoonstelling te Brussel, per luxe touringcar. Klaverjassen voor het goede doel In de Maaier te Wieringerwerf vindt op zaterdag 29 maart een klaverjasdrive plaats. De opbrengst van het inschrijfgeld komt ten goede aan het Repatriantenfonds, ten behoeve van hulp aan uit Indonesië verdreven landgenoten. Graanopslag Begin 1958 verrees te Slootdorp de graansilo bij C.A.V. "De Wieringermeer". Op uitnodiging van de Muziek - kring' „Wieringermeer" concerteert het Nederlands Kamerkoor, o.l.v. Felix de Nobel, a.s. vrijdagavond, S uur, in de hal van het raadhuis te i Wieringerwerf. Het is nog betrekkelijk kort ge leden dat dit befaamde koor in Wieringerwerf optrad. Voor dege nen, die toen de prachtige zang van dit koor beluisterden, is een aanbeveling om ook het optreden in deze week te gaan bijwonen, stellig overbodig. Wie nog geen kennis maakte met dit koor van beroepszangers en -zangeressen, moet niet de gele genheid verzuimen in eigen ge meente deze prachtige zangavond te gaan bijwonen. Voor niet-leden zijn nog een be perkt aantal entreebewijzen ver krijgbaar bij de secretaris van de muziekkring, de heer P. Spanj aart itelef. overdag 02272-333). Voor scholieren gelden geredu ceerde toegangsprijzen. j De candidatenlijst der Alt. Far- j tij voor de a.s. gemeenteraadsver- kiezingen in Wieringermeer is als 'volgt samengesteld: 1. H. Smid, i Middenmeer; 2. G. Klop, Slootdorp; j 3. R. Renkema, Wieringerwerf; 4. T. Bos, Slootdorp; 5. R. Stevens, Wieringerwerf; 6. J. Terpstra, Middenmeer; 7. J. K. Veenkamp, Wieringerwerf; 8. R. Andela, Krei- leroord; 9. A. Kwant, Middenmeer; 10. G. v. d. Wal, Middenmeer.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2008 | | pagina 45