R.K. S.D.A.P. A.R. C.H. V.B. V.D.B. Comm. Partij St. Ger. Partij R.S.A.P. C.D.U. N.S.B Herv. Ger. St. P. Nat. Herstel Zwart Front Totaal: 275 357 133 28 149 23 10 1 26 19 1 1 1 1342 Kroniek no. 48, 75e jaargang, 2007/3 Ook dit jaar werden de pachters per circulaire weer gewezen op het gevaar van hooibroei en aan hen peilijzers, voorzien van thermometers, kosteloos ter beschik king gesteld. Tot heden kwamen twee gevallen voor, waarin de temperatuur zoo hoog was opgeloopen, dat tot spitten moest worden overgegaan (ruim 70°). Temperaturen van 50° a 6o° kwamen dikwijls voor, hoogere temperaturen (tegen 70°) werden vooral waargenomen in het vroegst binnen gebrachte hooi. Uitslag der verkiezingen voor de Wierin- germeer. Bij de op 26 Mei jl. gehouden ver kiezingen voor de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal werden in de Wieringermeer in totaal 1342 geldige stemmen uitgebracht, verdeeld als volgt: Personeel Aan den heer J.A. van Hee, onderwijzer aan de school te Midden-.meer, is met ingang van 1 Maart jl. eervol ontslag verleend uit zijn betrekking, in verband met zijn benoe ming tot leeraar aan de Chr. Ambachts school te Rotterdam. Met ingang van laatst genoemden datum werd tot tijdelijk onderwijzer aan deze school benoemd de heer J. Boersma, onderwijzer op wachtgeld te Purmerend, aan wien met ingang van 1 April ontslag werd verleend, doordat het nieuwbenoemde hoofd, de heer J.W.J. Aalders, onderwijzer te Nijmegen, in dienst trad. Aan Mej. D.G. Straat is van 9 tot en met 19 Maart d.a.v. ziekteverlof verleend. Mej. M. Brouwer, onderwijzeres te Medem- blik heeft gedurende dit tijdvak waarge nomen. 318 45

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2007 | | pagina 45