TOBIAS DE JONG BV vastgoed adviseurs onderhoudswerken nieuwbouw betonwerken •verbouw eigen timmerfabriek eigen keuringsstation eigen constructieafdeling Kroniek no. 47, 75e jaargang, 2007/2 In Slootdorp en Wieringerwerf werd al een jaar kleuteronderwijs verzorgd, (Bijzonder- neutraal) door respect. De Stichting Kleuterschool Slootdorp en de Stichting Kleuterschool W'werf. Vanwege de bestaande bestedingsbeper king kwam de nieuwbouw van kleuter scholen in de polder moeilijk van de grond. Er werden tijdelijke voorzieningen getrof fen. Mag dam sluis worden? De toenmalige Minister van Verkeer en Waterstaat weigert subsidie te geven om de dam in de Wieringerwerfvaart nabij Middenmeer te vervangen door een sluis. De gemeenteraad drong aan op deze verandering met het oog op de toename van havenactiviteiten in Middenmeer, (De betreffende dam is er nog steeds!). Toen luchtvervuiling nog mocht Op zaterdag 13 april werd op de Terp te W'werf een groot paasvuur ontstoken. Vooraf werden de bewoners opgeroepen om brandbaar materiaal, zoals takken bossen, autobanden en ander afval, naar de brandstapel te brengen Toen de beurs nog beurs was In het seizoen 1956 -1957 werd de beurs in Middenmeer volgens het verslag van de secretaris van de Graanbeurs door 30.000 personen bezocht. Tegenwoordig melden wekelijks nog maar een handjevol hande laren zich in het restaurant van De Oude Beurs. Eerste winkels in kreileroord Juli 1957 openen kruidenier Van der Meer en melkhandelaar Kistemaker, beiden te Wieringerwerf, een filiaal in het nieuwe dorp Kreileroord. In augustus daarop volgend opende Jan Breebaart de derde winkel: een groente/ en fruitzaak. Slootvaartweg 1, 1774 PC Slootdorp, Tel. (0227) 58 12 94, fax (0227) 58 13 94 BOUW GARANT 38

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2007 | | pagina 38