Jaarverslag 2006 van de secretaris 15e jaargang 2007/ 1, nr. 46 bezettingsjaren, het boek ligt nu bij de drukker, de kosten bedragen 30,- maar door sponsering van diverse bedrijven en instellingen is de verkoopprijs vastgesteld op 19,95 (exct. eventuele verzendkosten). Sluiting De voorzitter bedankt alle aanwezige voor hun komst en belangstelling. Na de pauze zal er een film worden vertoond uit de jaren 60, met beelden uit het buitengebied van de polder en speciaal het dorp Middenmeer. De voorzitter, Notulist, C.Meeuwsen W.Braak. Het jaar 2006 heeft veel energie van zowel het bestuur als van alle vrijwilligers gevraagd, hetgeen tot steeds meer belangstelling leidde. Het bestuur Het bestuur bestaat uit: - de heer C Meeuwsen, voorzitter; - de heer W. Braak; vacature secretaris; - mw. T. Knook; vacature penningmeester; - de heer j. de Putter; - de heer S. Veenstra. Leden Op 1 januari jl. telde de vereniging 1041 leden. Gedurende het jaar 2006 hebben we afscheid moeten nemen van: - IVlw A de Caluwé - Hamelink; - Dhr. G. Boontjes; - Mw W Dam - Loozen; - Dhr. L. Kiewiet; - Mw C Buning- Stammes; - Mw. Hopmans - Corstiaensen; - Dhr J de Jong; - Mw. Kooij - Zijlmans; - Dhr G Hoekenga; - Dhr. F.H. Beudeker Ledenbijeenkomsten. Op 24 januari werd de jaarvergadering gehouden. De heer S Veenstra en mw A.C.M. Teeling- Geers werden herkozen. Na de pauze werd een film vertoond over het machinepark op het bedrijf B 41, voorheen van de heer M van Gaaien. Mw van Gaaien heeft deze film vervolgens aan het Genootschap aangeboden. 14 november verzorgde de heer Peter Meijer een avond met als onderwerp: "Zwervend door de Wieringermeer". Door het tonen van bijzonder mooie dia,s over bekende maar vooral onbekende en toch zeer interessante plekjes was dit een goed geslaagde avond. Helaas hebben op deze avonden niet alle aanwezigen de presentielijst getekend, zodat we aan de hand hiervan niet kunnen nagaan hoeveel bezoekers er zijn geweest c.q. hoeveel belangstelling er voor deze avonden is. Openstelling Genootschapshuis. Iedere zaterdag is het Genootschapshuis voor een ieder vrij toegankeliijk tussen 14.00 uur en 17.00 uur. Het aantal be zoekers wisselt heel sterk, hetgeen aan de hand van het gastenboek kan worden 5

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2007 | | pagina 7