NOTULEN VAN DE JAARVERGADERING Kroniek no. 46, 15e jaargang, 2ooy/i Van 13 februari 2007 om 20.00 uur in "De Oude Beurs" te Middenmeer Opening De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder van harte welkom, maar vind het jammer dat de belangstelling voor deze avond matig is, het is jaren gebruikelijk geweest om de leden die het afgelopen jaar zijn overleden op te noemen en te gedenken, maar met ingang van dit jaar doen we dit niet meer. Goedkeuring van de notulen De notulen van de jaarvergadering van 24 januari 2006, opgenomen in de Kroniek nummer 43, worden met algemene stem men goedgekeurd. Werkzaamheden vrijwilligers De voorzitter wil graag zijn waardering uitspreken voor al het werk van vrijwilligers, te denken aan de archief commissie voor het opzetten van diverse tentoonstellingen, de zaterdagmiddag club, die alle bezoekers ontvangen en voorlichten, de bezorgers van de Kroniek door de hele polder, speciaal de heer L. Kiewiet die het afgelopen jaar helaas is overleden. Te denken aan de bouwers van de website, www.wieringermeergeschiedenis.nl, de personen die zich inzetten voor het werven van nieuwe leden, speciale dank aan de personen die ons financieel gesteund hebben, o.a. de schenking ven de "Net- meppers' en de mensen die hun uitloting aan de vereniging geschonken hebben. Jaarverslag van de secretaris Mevrouw A.C.M. Teeling- Geers, sinds de oprichting al secretaris van het genootschap heeft alle activiteiten en gebeurtenissen van het afgelopen jaar voorgelezen en dit is voor kennisgeving aangenomen, de voorzitter bedankt haar voor al haar inzet. Bestuursverkiezing Door de plotselinge verhuizing van onze penningmeester R. Wijngaarden, heeft het bestuur de heer j. Bos voorgedragen als nieuwe penningmeester, de vergadering gaat hier met algemene stemmen mee akkoord. Jaaroverzicht 2006 en de begroting 2007 door de penningmeester De penningmeester heeft voor ieder een A4-tje met een overzicht van baten en lasten en de begroting van 2007. Na uitleg van deze getallen, komt de penning meester tot de conclusie dat de vereniging er goed voorstaat, de controle van de jaarrekening is uitgevoerd door L. Stuveling en schriftelijk bevestigd dat dit akkoord is, voor het komende jaar wil het bestuur een kascontrole commissie aan stellen, de heren Zuidhof en Juurlink stellen zich beschikbaar om deze taak op zich te nemen. Uitloting renteloze leningen, de heer Meeuwsen wordt hierbij geholpen door de heer P.Otten, de volgende nummers wer den uitgeloot, 99015, 99031, 99061, 99068, 99079, 99086,99163, 99188. De personen die uitgeloot zijn krijgen schriftelijk bericht van de secretaris Rondvraag De heer Bas Blijdorp komt even naar voren om een en ander te vertellen over zijn boek 1940 - 1945, de Wieringermeer in de 4

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2007 | | pagina 6