Bezoekt u ook wel eens de website? www.wieringermeergeschiedenis.nl i$e jaargang 2007/ 7, nr. 46 Home Een pionier vertelt,,. Archeologisch onderhoek Oproepen Varia Van %ee tot meer Kroniek Archief Anno Toen Anno Nu Activiteiten Vereniging Lidmaatschap Gastenboek Het Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer Het wapen van de gemeente Wieringermeer Als u geïnteresseerd bent in de geschiede nis van de Wieringermeer dan is deze website alleszins de moeite waard. U vindt op deze site diverse rubrieken, (zie hierboven). Onze website is een interac tieve site, hetgeen betekent dat u zelf uw verhalen, oproepen en reacties hierop kan plaatsen. Deze keer besteden we aandacht aan de rubriek "Een pionier vertelt". Een groep van zo'n veertien vrijwilligers zijn getraind om verhalen en vroegere ervaringen op te tekenen. Deze verhalen worden op de website geplaatst. Ze zullen de nodige herinneringen oproepen en misschien reacties uitlokken. Alle ruimte is aanwezig om op deze verhalen te reageren. Hieronder drukken we twee verhalen af uit de rubriek "Een pionier vertelt". De Oude Zeug Verteld door: Paulien Deijkers-Smit, geboren aan de Oosterkwelweg, thans wonende in het dorp Wieringerwerf Periode: Van 1965 tot en met 1975 Plaats: Kreileroord De grote rol die de Oude Zeug speelde in de levens van jong en oud uit Kreileroord en wijde omgeving! Mei 2006: we genieten van een fietstochtje door de polder en komen aan op de Oude Zeug. Tot onze grote schrik zien we, dat het grasveld langs het water één grote bouwput is geworden. De steiger waar vanaf je, zonder je te bezeren aan de 31

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2007 | | pagina 33