wordt hierbij geholpen door de heer R. Haverkamp. De volgende nummers werden uitgeloot: 99128, 99101, 9053, 9102, 9144, 9189, 99122 en 99186. De mensen die uitgeloot zijn krijgen schriftelijk bericht van de secretaris. De heer Stuveling vertelt verder dat dit zijn laatste jaar als penningmeester was. Hij heeft het een aantal jaren met veel plezier gedaan maar vindt zelf dat als je in een bestuur van een vereniging zit, ongeacht wat voor vereniging, het goed is om op tijd te stoppen en niet 10 jaar of langer moet blijven zitten; af en toe moet er weer jong bloed in een vereniging komen. Bestuursverkiezing De heer S. Veenstra en mevrouw A. Teeling-Geers zijn periodiek aftredend en stellen zich herkiesbaar. Er zijn geen tegenkandidaten voorgedragen en beiden worden weer herkozen. De heer L.Stuveling heeft bedankt als bestuurslid en penningmeester, in zijn plaats stelt het bestuur de heer L.A.R. Wijngaarden voor. Deze wordt door de vergadering met applaus verkozen. De heer Stuveling wordt door de voorzitter bedankt voor het vele werk dat hij voor de vereniging heeft gedaan en overhandigt hem een cadeaubon. Ook de heer N. Brugman heeft te kennen gegeven te willen stoppen. Hij is vanaf het begin van de vereniging bestuurslid geweest. Voor zijn plaats in het bestuur is de heer J. de Putter uit Slootdorp gevraagd. Deze heeft toegezegd in het bestuur plaats te willen nemen. De heer de Putter is deze avond niet aanwezig. Daar er geen tegenkandidaten zijn wordt hij door de vergadering gekozen. Rondvraag Wil Datema vraagt of het ook mogelijk is om de uitnodigingen voor verschillende vergaderingen, die nu per post verstuurd worden naar leden buiten de Wieringermeer op te nemen in de "Kroniek". Dit spaart veel portokosten voor de vereniging uit en over het algemeen komen er weinig personen van buiten de polder naar deze vergaderingen. Het bestuur zal dit in beraad nemen. Sluiting De voorzitter bedankt alle aanwezigen voor hun komst en belangstelling en hoopt dat eenieder zich in wil zetten voor het werven van nieuwe leden. Hoe meer leden hoe gezonder de vereniging. Na de pauze zal er een film worden vertoond over het machinepark van bedrijf B41, voorheen van de heer M. van Gaaien. Deze film op dvd is aan het Genootschap geschonken door mevr. G.A. van Gaaien De voorzitter, de wnd. secretaris, C. Meeuwsen W. Braak 5

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2006 | | pagina 7