"HOERA DE GRENS VAN 1000 LEDEN GEPASSEERD". VARIA Heeft u boeken of foto's, films, video's of andere materialen van historische waarde, of zelf geschreven belevenissen betreffende de Wieringermeer, laat het ons weten, of geef het ons in bewaring voor het nageslacht. Het Genootschapshuis aan de Brugstraat no. 11 in Middenmeer is iedere zaterdagmiddag voor publiek toegankelijk van 14.00 - 17.00 uur, en verder op afspraak, bijv. b.g.v. een familiereünie. Ter plekke kunt u de archieven inzien en eventueel kopiëren, (a 0,10 per stuk). Meenemen naar elders, zult u begrijpen, is niet toegestaan. Tot 31 december 2005 is in ons Genootschapshuis De Jubileumtentoonstelling te zien i.v.m. het 75-jarig bestaan van de Wieringermeer. Volgend jaar wil de Archiefcommissie een tentoonstelling inrichten over "Bodemvondsten in de Wieringermeer". Heeft u ooit iets gevonden, en wilt u het voor de duur van de tentoonstelling afstaan? Laat het ons weten. Met vermelding van vindplaats. Aanmelden tot 1 februari: tel. 0227-502482. Bij voorbaat hartelijk dank. Het jubileumboek "75 jaar Wieringermeer", een uitgave van Uitgeverij Peter Sasburg te Midwoud is nog steeds verkrijgbaar bij boekhandel Putto te Wieringerwerf en bij "De Duizendpoot" te Middenmeer. Wilt u straks in het bezit komen van de DVD "75 jaar Wieringermeer" zie dan elders in deze Kroniek. Het Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer is een vereniging voor alle (oud-) bewoners van de polder, omdat we samen die geschiedenis maken. "Hoera de grens van 1000 leden gepasseerd". In deze rubriek doet de redactie allerlei korte mededelingen. Ook vragen, korte opmerkingen en verzoeken uwerzijds kunnen in deze rubriek worden opgenomen. We willen graag dat de Kroniek een blad wordt van en voor alle leden. U kunt daartoe de redactieleden benaderen. 8

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2005 | | pagina 10