VARIA Het Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer is een vereniging voor alle (oud-) bewoners van de polder, omdat we samen die geschiedenis maken. In deze rubriek doet de redactie allerlei korte mededelingen. Ook vragen, korte opmerkingen en verzoeken uwerzijds kunnen in deze rubriek worden opgenomen. We willen graag dat de Kroniek een blad wordt van en voor alle leden. U kunt daartoe de redactieleden benaderen. Heeft u boeken of foto's, films, video's of andere materialen van historische waarde, of zelf geschreven belevenissen betreffende de Wieringermeer, laat het ons weten, of geef het ons in bewaring voor het nageslacht. Het Genootschapshuis aan de Brugstraat no. 11 in Middenmeer is iedere zaterdagmiddag voor publiek toegankelijk van 14.00 - 17.00 uur, en verder op afspraak, bijv. b.g.v. een familiereünie. Ter plekke kunt u bijv. de archieven inzien en eventueel kopiëren, (a 0,10 per stuk). Meenemen naar elders, zult u begrijpen, niet toegestaan. Vanaf 1 mei 2005 is in ons Genootschapshuis De Jubileumtentoon stelling te zien i.v.m, het 75-jarïg bestaan van de Wieringermeer. Het Historisch Genootschap voor de Geschiedenis van Wieringermeer zal zich in dit jubileumjaar in de diverse plaatsen in de polder laten zien tijdens evenementen in het kader van 75 jaar Wieringermeer. Wat zou het geweldig zijn als we in de loop van dit jaar het 1000ste lid van ons Genootschap zouden kunnen begroeten. Het bestuur van het Genootschap dankt alle adverteerders in de Kroniek. Zij maken mede het uitgeven van dit 'clubblad' financieel mogelijk. Vanaf mei tot september zal ons Genootschapshuis weer geopend zijn op de eerste zondag van de maand van 14.00 - 17.00 uur. Dus de eerste keer dit jaar op zondag 1 mei. Ook 30 april a.s., Koninginnedag, is de gehele dag bezoek welkom.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2005 | | pagina 10