NOTULEN VAN DE JAARVERGADERING van 10 februari 2004, te 20,00 uur in de Beurszaal van "De Oude Beurs" te Middenmeer. Opening De voorzitter opent de vergadering met een hartelijk woord van welkom en zegt het bijzonder op prijs te stellen, dat zovelen gekomen zijn. Voor het Genootschap was het een heel druk jaar met allerlei activiteiten en vooral een ledenwerfactie naar aanleiding van het verspreiden van de huis-aan-huis Kroniek ter gelegenheid van het tienjarig bestaan in december 2002. Het ledenaantal is nu gestegen tot 902. Dus nu op naar het duizendste lid. Ook in het afgelopen jaar hebben we afscheid moeten nemen van een aantal leden en daarom vraag ik u te willen opstaan om samen te gedenken: Mevrouw R B Jonker-Meidl; de heren: R Wittink; W Kranenburg, de echtgenoot van ons bestuurslid mw Tinie Kranenburg; M Wouts; A Smid; R Oostra; P S Teeling, de echtgenoot van Tonny Teeling; mede oprichter van ons Genootschap, die altijd zeer veel voor onze vereniging heeft uitgezocht en geregistreerd; mevrouw Nieuwhof-Iwema en de heren R van Sinderen en H A Giesen, die zeer geïnteresseerd was in onze vereniging en altijd bereid was vragen over vroeger te beantwoorden. Goedkeuring van de notulen De notulen van de jaarvergadering van 11 februari 2003, opgenomen in Kroniek nummer 34, worden met algemene stemmen ongewijzigd goed gekeurd. Jaarverslag van de secretaris De secretaris leest enkele punten uit het jaarverslag over 2003 voor en wijst er daarbij op, dat onze voorzitter door veel inwoners op te bellen voor de enorme stijging van het aantal leden van 679 leden op 1 januari 2003 tot 902 leden op 31 december 2003 heeft gezorgd. Hierna volgt een luid applaus. De nadruk werd gelegd op het werk van de vele, zeer enthousiaste vrijwilligers. Het volledige verslag zal in de eerstvolgende Kroniek worden geplaatst. Jaaroverzicht en de begroting 2004 door de penningmeester De penningmeester neemt alle posten van de lasten en de baten van de begroting voor 2003 door. Hieruit blijkt, dat de kosten van drukwerk en porti mede door de stijging van het aantal leden fors is overschreden evenals de kosten van huisvesting/inventaris en inrichting. Hier tegenover staat een subsidie van de Stichting Willem Frederik Karei. Hierover worden geen vragen gesteld. Het jaar is afgesloten met een tekort van E 747,74. De balans over 2003 wordt goedgekeurd. Uit de hierna afgedrukte verklaring van de kantoordirecteur vestiging Middenmeer van WEA accountants adviseurs blijkt, dat de administratie en/of de jaarcijfers over 2003 goed zijn bevonden. Bij het gereedmaken van de begroting voor 2004 is o.a. uitgegaan van de li

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2004 | | pagina 13