Verkeersexamen 1953. Bouwactiviteit De leerlingen der navolgende scholen slaagden voor het schrif telijk verkeersexamen- 1953. Het practlsche examen zal worden af genomen op Woensdag 17 Juni te Wieringerwerf des nam. 2 uur. Chr. Nat. School, Middenmeet JanD. van 't Riet, Jan v. d. Bijl, Ida Haverkamp, Zwanda v. d. Wielen, Inneke J. Wolters,. Foeke Braaksma, Miny Haarsma, Trien tje Venhuizen, Jikke Rienstra, Tiheke Gr avemaker, Tineke Bol- tjes, Annie v. Wieren, B. Wassink, Jan de Vries, Roelof Haverkamp, Connie Kroon, Kees Ton, Corrie Kwant, Nelly Bies, Frits Schaaf- stra, Jan Schutrups, Pieter de Fijter, Trijnie Batteunk, Adri Ce- vaal, Piet Zuidhof, Betsy de Vos. Bijzondere Neutrale School, Middenmeer. Ria Knook, Corrie de Jong, Ari Mansholt, Ineke Kroon, Netty de Veer, Jan van der Linde, Douwe Wiegersma, Kees Blaauboer, Ben nie Wiemeersch, Huib van der Zande, Masike Post, Jannie Wal raven, Dirk Levering, Alie Mooy, Janny Moerland, Alice Jansen, Kees Keppel, Klaas Lont, Anton Bom, Jan Slot, Kees Bogers, Jan Venema. Chr. Nat. School, W.-werf. Wim Steenbeek, Koenie Hoes, Wim Schenk, Foppe Veenstra, Matty Meulenberg, Leendert de Wit, Pietje Nauta, Nanno Leyten, An nie Kooy, Catrien Geerlings, .Jan Faber, Ada Timmermans, Iempie Wolters. Prinses Marijke School, W.-werf. Jochem Beetsma, Harte Koops, Rense Koning, Klaasje Blaauw, Fietje Bekkema, Joke Neep, Siet Kikstra, Marry N. Schenk, Dirkje Schut, Klaas Hoornsman, Hen- riette Kok, Haije Schiphof, Harm- ke Westerlaken, Kees Mesman, Rennie Baarveld, Meindert Nleu- weboer. Chr. Nat. School, Slootdorp. Thea Greydanus, Wybren Bu- walda, Jentje Schaapman, Aukie Jukema, Henk Vlieg, Ada Brouwer, Wim Wiegersma, Bertus Dokter, Jan Groeneweg, Klaas Greydanus, Evert Schaapman, Julius Schrale, Fokke v. d. Laan, Jan Buwalda, Teunie de Ruiter, Henk Landman, Pietje Wiegersma, Dirk Postma, Albert Westhof, Petrus Woudstra, Piet Zijlstra, Bareld Klazinga. Prinses Margriet School, Slootdorp Jan van Ledden, Jan v. d. Wei den, Marietje Lont, Hans Herder, Jan Friesinga, Nettie Venhuizen, W. E. Muntjewerf. R.K. School Pius X, Slootdorp, Annie de Blok, Agnes Hortink, Jan Granneman, Anny Huybregts, Corrie Schalkwijk, Marietje Bosch man, Joke Toebak, Sientje Halse- ma, Catharina Galama, Corrie Bosman, Dineke Hoevenaars, Cor rie Damen, Johanna Galama, Jo ke Veldt, Frans Pouwëls, Wim Hakvoort, Bien Faes, Vronie Hof- fer, Tiny Gouwenberg, Joekie Steggeman, Lia van Heerwaarden, Lena Juurlink, Adri van Oers, Riet Bogers. verscfiklehde nen .W hot bouwen van diverse objecteéï'v.r"';. u Fa- J. Kingma en Zoon, heeft een aanvang gemaakt met de voorbereidende werkzaamhe den voor de bouw van 16 wonin gen aan het Schoolpad. Hiervoor V/as hét noodzakelijk, dat het sportveld {Flevo-veld) enkele meters teruggeplaatst werd. De beplanting is gerooid en het hek is omgezet. Het Flevo- veld komt hierdoor meer naar de Poststraat toe te liggen.

Kroniek Historisch Genootschap Wieringermeer | 2003 | | pagina 44